Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Háziorvosnak kötelessége a...

A Háziorvosnak kötelessége a baba nemiszervét is ellenőrizni? Mert nekünk sohasem nézte meg .

Figyelt kérdés
2019. jan. 6. 10:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Amúgy pelenkázásnál az anya látja a hüvelynyílást,mindent premier plánban.


Nekünk is még pelusos a kiscsaj. Hát nehéz lenne peluscserénél nem látni a dolgokat :)


Úgyhogy ellenőrizve van minden alkalommal. Nem értem,hogy lehet az,hogy csak az orvos veszi észre,hogy összenőtt. Bár lehet,hogy nem minden gyerek terpeszt úgy be,mint az én lányom.

2019. jan. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

teljesen szét kell húzni ahhoz, hogy lásd.


Nem fájt neki, szerintem észre sem vette

2019. jan. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 kriszpo ***** válasza:

A orvosnak az a kötelesség, amit az egyetemen megtanítottak neki betegvizsgálat címszó alatt. Azt, hogy a háziorvosnak kötelesség-e nem tudom, mert nem vagyok járatos a háziorvostanban, de leginkább a gyermek(szak)orvosnak (lenne) kötelessége, ahogy nekünk mentőknek is az ABCDE séma szerinti betegvizsgálat.

A gyakorlatban ez orvos függő.

2019. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem minden kislánynak áll ugyan úgy. Neki 3 éve széthúzta a védőnő,azóta úgy áll. Mindig nyitva van a hüvelynyílása is.
2019. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!