Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen műszakban dolgoztok...

Ti milyen műszakban dolgoztok anyukák?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb opció számotokra? 8tól 4ig vagy 4, 6 órás esetleg 12-zés?
2019. jan. 6. 17:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

8-tól 4-ig csak akkor jó ha közel van a munkahely, és ha nem kell a plusz ebédszünetet ledolgozni.

Nálunk 4.10-kor már nincs senki se az oviban, se az iskolában szinte. Nem tudom mások hogy oldják meg.

Én rugalmas 8 órásban dolgoztam eddig, plusz 40 perc ebédszünet, szóval ha reggel 7-re beérek mhelyre, akkor is csak pont 4-re érek a gyerekekért az oviba/iskolába. Így reggel a férjem viszi őket. De most be akarják vezetni a munkahelyemen, hogy mindig valakinek bent kell lennie 4.40-ig, na ezt még nem tudom hogy oldjuk meg, ugyanis így 5-re érnék oda a gyerekekért, az meg nagyon késő, olyankor már az iskola is bezár. Lehet hogy másik szülőket kell majd megkérnem ezeken a napokon, pedig azt nem akarom, ráadásul iskolába és oviba is kell még menni, és gyalog nincsenek közel egymáshoz... Nehéz ügy.

Képtelenség egyébként olyan állást találni hogy az ember 4 előtt végezzen.

2019. jan. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
55%

Én 8-ra megyek dolgozni, apa viszi a fiúnkat bölcsibe, majd én 4-kor végzek, futok a bölcsibe és 6-ra érünk haza. Na most ezután jön a főzés, mosás (ha kell) és igen, én is kb csak 2 órára látom őt, mert reggel még alszik amikor elmegyek.

Borzasztó, de kell a munka, kell a pénz és a hétvégék így értékesebbek.


Az lenne "legjobb opció", ha nem Budapesten laknánk és nem menne el napi 2,5 óra utazásra.. :( 2,5 óra kincs az ilyen napokban..

2019. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%
Nevelőtanár vagyok koliban,lányom 3 éves lesz. 14:30-21:30ig leszek ma. Amúgy 14:30-18:45ig vagyok keddtől csütörtökig. Péntek szabad.
2019. jan. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Én elhiszem, hogy sok embernek kell a pénz, mi is abból élünk, de ez a 2 óra egy 20 hóspici gyereknél kínzás úgy, hogy 1.5 éve minden nap velem van és még 5 hónapig jár a gyed. Utána keresek valami 4, 6 órás munkát, ha nem találok, visszamegyek sorra 3 éves korában mivel van x év tapasztalatom és protekcióm, szerintem felvesznek sorra.

De kibírjuk, ha én nem dolgozok 3 éves koráig, mert csökkennek a számláink, nő a párom fizetése is.

Egyébként dolgoztam irodán is, de oda sem mennék gyerek mellett, hiába titkárnő a szakmám.

Bár sorról van szó, számunkra a

12 órázás jó opció arról nem is beszélve, hogyha szabi kell, kiveszek 2 napot és 2 napot otthon vagyok.

Minden tiszteletem, akik 8 órában dolgoznak, szerintem fizikai képtelenség.

2019. jan. 8. 09:27
 15/15 A kérdező kommentje:
*szerintem felvesznek sorvezetőnek nem sorra
2019. jan. 8. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!