Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Akik több műszakban...

Anyukák! Akik több műszakban és túlórákkal dolgoztok előfordult már, hogy igénybe vettetek fizetős segítséget a ház takarításához, ez cikinek számít?

Figyelt kérdés

Szülésznő vagyok, szinte csak aludni járok haza olyan kevesen vagyunk, hogy rengeteg túlórával dolgozzunk.

Két gyermekem van, 4 és 8 évesek.


2015. júl. 17. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

már miért lenne ciki?????


nekem nincs gyerekem,csak "segítettem" így be családoknak,takarítás,vasalás stb,mikor nem volt rendes munkám

2015. júl. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Én is igénybe venném a helyedben.
2015. júl. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki.
2015. júl. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nekem az előtt is kínos lenne akit felkérnék, hogy nem tipp- topp a helyzet... egészségügyi dolgozó létemre, de vagy alszom, vagy úgy megyek dolgozni vissza 12 órába, hogy nem tudok felelősségteljesen helytállni.

Van olyan hét, hogy 6x 12 órát dolgozom.

2015. júl. 17. 18:46
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj emiatt: ha tipp-topp lenne a helyzet, akkor nem kellene a takarító :-) Egész nyugodtan hívj. Az sokkal fontosabb, hogy ne dőlj ki a sorból és a gyerekek is lássanak néha, mint az, hogy ciki vagy nem.


Meg aztán is fontos, hogy megbízható legyen takarító, aki Hozzád jár. A többi nem számít, ki mit mond. Én már rájöttem, hogy azt úgysem tudod befolyásolni, hogy valaki rosszat mond-e Rád vagy sem. Fülem hallatára dumáltak ki az idős nénik a folyosón :D Mit csináljak, menjek ki és csapjak szét közöttük? :D Áááá, nem, annál kedvesebb voltam velük :-)

2015. júl. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Itthon van erről egy kép, hogy ciki, de nem az.

Ne izgulj, ha kicsit is gyakorlott akit végül választasz akkor valószínű látott már a tiédnél rosszabb állapotú lakást olyanoknál akik jobban ráértek.

2015. júl. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi van ezen ciki? Rengetegen járatnak takarítónőt még úgy is, hogy se gyerek, se túlóra. Az ember úgy él, ahogy tud.
2015. júl. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Van ismerősöm és tuti megbízható.
2015. júl. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is rengeteget túlórázom, és szeretném valamikor látni is a gyermekemet (1éves) és vele foglalkozni, így két hetente jár hozzánk egy lány takarítani és vasalni. Akár ciki, akár nem jár hozzánk.
2015. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hozzám gyerek mellett is jár. Most éppen vizsgára készülök. Neki megállás nélkül kb 5-6 óra, amíg végez. Nekem ez már nem fér bele, az időm többet ér, mint amit összegszerűen neki fizetek.


De korábban, még gyerek előtt is járt hozzánk. Egyszerűen napi 9-11 óra munka után már nem volt kedvünk hétvégén még nagyobb takarítással pepecselni. Kapott kulcsot, reggel kitettük a pénzt az asztalra, délután tiszta lakásba értünk haza.


A megbízhatóság tényleg fontos. A cégünknél összebarátkoztam a takarítók főnökével. Tőle kértem ajánlást. Ráadásul így a kulcsot is elég volt ledobnom a cég portáján, reggel ott felvette a hölgy, aztán délutánra már kész is volt, nem is kellett kerülgetnünk egymást.

Miért lenne ciki igénybevenni egy szolgáltatást, ha keret és igény is van rá?

2015. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!