Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korukig vesznek...

Mennyi idős korukig vesznek mindent a szájukba? A milyenk 13 hónapos de még a kerti hinta vas szélét is rágja, néha már nevetünk rajta.

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is 13 hónapo s akislányom, de egy pár hete vettem észre,hogy már nem vesz mindent a szájába.

Pl kint a sóderben is ha játszik, pakolgatja a köveket, de nem kapja be.

Szerintem ez gyermekfüggő lehet..

2010. jún. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
enyém 16 hónapos és még a mai napig MINDENT a szájába vesz. Virág, kavics, fültisztító, játékok, fű, homok...
2010. jún. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
enyém is 16 hós és mindent megízlel. talán ha kijön minden foga akkor elhagyja ezt a szokását
2010. jún. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na az én kislányom nem vett semmit a szájába csak amikor nagyon kicsi volt, most meg 15 hósan megint elkezdte. Nagyon figyelnem kell, mert a homokot a lapátról eszi és közbe mondogatja, hogy hamm. Nagyon édes, de egy lapát homok szerintem sok egyszerre. :)) Még egy darabig biztos kóstolgatni fog.
2010. jún. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19 hónapos kisfiam már csak a fogzás idején veszi a szájába a dolgokat, azokat, amiket rágni lehet. Ma a kiságya szélét rágta:)
2010. jún. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 29. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!