Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babák benyomhatják annyira...

A babák benyomhatják annyira a szájukba a kis kezüket, hogy attól bukjon? Ha igen akkor ti mit csináltatok ez ellen?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

igen, tüübbször előfordult.

sokat nem lehet tenni ellene, csak ha épp látom, akkor kihúzom a kezét.

2011. máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is ezt csinálta kb. 2 hónaposan, mikor fölfedezte, hogy van kezecskéje és azt be tudja kapni. Én is először frászt kaptam, azt hittem valami baj van, hajszál a szájában vagy valami, de csak vigyorgott rám. Aztán pár nap alatt megtanulta, hogy ne nyomja olyan mélyre. Utánna már csak az ujjszopogatás maradt. Végül azt is abbahagyta magától.

Mennyi idős a tiéd?

2011. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk még buknia nem sikerült, de köhögni már igen, kb 4 ujjal matatott odabent... Én is kiveszem a kezét a szájából, ha látom.
2011. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiam is ebben a korszakban van... Bukás, öklendezés, köhögés. Néha kiszedem a kezét a szájából, de akkor nagyon boldogtalan.
2011. máj. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!