Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért néz mindenki trollnak?

Miért néz mindenki trollnak?

Figyelt kérdés
7hónapos kisfiam van. Sok dolgok másként csinálok... Nem beszéltek többesszámban. Ha megkérdezik mi újság nem válaszolom azt, hogy hasfájósak vagyunk... ettől falnak megyek. 2 hónapja dolgozok ismét, ez olyan napi 4órámat veszi el. Járok edzeni, fodrászhoz stb. Igazából sokkal jobb az alakom most mint teherbeesés előtt (ir miatt rendszeresen elkezdtem sportolni amit azóta is folytatok) soha, soha nem jelenek meg kinyúlt pólóban, zsíros hajjal, karikás szemmel SEHOL. Nem lettem ősanya... dolgozok és gyereket nevelek. Nem altatok órákon át, leteszem 15 perc simi stb, majd ennyi. Elalszik magától. Nincs a közösségi médiában babás képem, eljárunk a férjemmel szórakozni. A nagyiknál is ottalszik... imádom, de nem áldoztam fel a sajat eletem. És megkaptam hogy akkor minek nekem gyerek... ez normális reakció?!
2019. jan. 13. 22:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy normális reakció! Érdemérmet érdemelnél, hiszen szuper anya vagy, szuper feleség, aki tökéletesen megvalósítja a tökéletes mindent! #vállveregetéselalváselőtt
2019. jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
84%
Abban a napi cirka 4-6 órában, amikor dolgozol, edzel, vagy a férjeddel vagy programon, kinél van az alig fél éves gyereked? Csak mert minden csodálatos, amit itt leírtál, csak kíváncsi lennék, hogyan valósítanád meg mindezt mondjuk 2 gyerekkel, nagyszülők nélkül?
2019. jan. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
43%
Nem vagy egyedül 😊 nagyon sokan vagyunk még, akik se igénytelenek, se a 4 fal közé bezárt ős anyuk nem lettünk a gyerektől.
2019. jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
88%
Akinek semmit nem változik egy gyerek születésével az élete, az valamit nem él át. Hogy ha az 5 hónapost napi 4 órára fixen, majd programokra és egyebekre járás miatt plusz 2-re lepasszolod, akkor az nem anya-baba kapcsolat. Egy kiegészítő az életedben, amivel foglalkozol napi 2-3 órát, mert a "szerep" része, és ennyi. Kimondom, mert kikívánkozik: nekem az ilyen anyák felszínesek és taszítóak.
2019. jan. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
19%
Ez lenne az ideális.
2019. jan. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
93%
Hát képzeld, én se vagyok igénytelen, nálunk is vigyáz néha más a gyerekre és ráadásul még ilyen baromi nagyképű és irritáló személyiségem se lett, mint neked!
2019. jan. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
72%

Attol mert babad van nem is kell elsobni az eleted. Viszont nekem a sogornom olyan hogy napi 8 oraba melozik addig leadja valakinek a gyereket, nem jaratja oviba mert fel hogy megbetegszik, hazaer 16-17 ora korul aztan elmegy szemoldokot csinaltatni, furdore stb szoval egesz nap le van passzolva a gyermek, a ferje szinten ilyen. Hazaviszik 19-20 orakor a gyereket furdetik es altatjak. Hetvegen minsig bulizni mennek es furdore illetve bevasarolni es moziba es a 3,5 eves gyerek sehova nem mehet veluk es meg boltba se vittek el. Ennek az az ara hogy ha 5-6 ember van mar ordit a gyerek mert nincs hozzaszokva a tarsasaghoz es hisztizik, beszelni nem tud szinte semmit. Nem torodnek vele.

Ezekre vigyazz persze nem rad ertem tenem leszel ilyen mert 4 ora melozol tehan boven lesz ra idod hogy foglalkozz vele. Csak gondoltam leirom az en sogornom milyen :(

2019. jan. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
94%

13 honapos kislanyunk van.

Ne haragudj, de bennem is ez merül fel ilyen esetekben, hogy minek szült az ilyen.

Én sem beszélek többes számban, attól én is rosszul vagyok, de nem akadok ki, ha valaki így beszél.

Ha 4 órában dolgozol+edzel+ez+az, akkor gyakorlatilag napi minimum 6 órát lepasszolod a gyereket? Fél éves gyereknél ez igenis sok.

Én sem altatok órákon at, 5 perc alatt bealszik, csak előtte 200* korberohan a hazban, 300* kiramolja a jatekos ladajat, 80* el kell meselni neki a kedvenc mesekonyvet, es egy orat idetlenkedik az agyban, puszikat ad, fújja az arcunkat vagy a hasunkat, es ezen rohog, stb.

Mi is elmegyünk kikapcsolódni kb havi 2-3* a ferjemmel, ahogy kijon, ez alkalmankent 3 ora kb.

Soha nem aludt meg masnal, de nem is fog meg egy darabig, ha csak valami nagyon nem indokolja.

Facebookon egyetlen kép nincs se róla, se a ferjemrol, en is csak azon vagyok, amin mas bejelolt. Senki nem tudja a db-profilom alapján sem azt, higy hazas vagyok, sem azt, hogy gyerekem van.


Ja, az elofordul, hogy nem kisestélyiben frissen belott hajjal ugrok le a boltba, és a szemem is sokszor karikas, mert ejjel sokat kel a lanyunk, plusz meg mindig szoptatom, de nem gondolom azt, hogy ezek miatt osanya vagyok.

2019. jan. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
95%

Nekünk nincs segítségünk.

A 7 hónapos gyerekem még aktívan szopizik. Tehát nem mentem vissza dolgozni.

Visszafogytam, mert minden este fél órát tornázom, ahogy terhesség előtt is. Ha a Férjem nem ér haza időben, akkor a gyerek a súlyzó. 😄

Délutánonként, amikor hazajön a Férjem, eldönthetem, hogy énidőt szeretnék, vagy együtt lenni a családommal vagy inkább a házimunkával haladok, hogy másnap több szabad időm maradjon.

Sose megyek ki az utcára kinyúlt, fontos pólóban, hajat heti 2x mosok. Ha a gyerek éjszakai partit rendez, karikás a szemem.

Nő maradtam, de közben anya is, aki van, hogy inkább a családdal tölti a szabad idejét.

Nem érzem, hogy feláldoztam volna a saját életem, hiszen ezt akartam. Anya lenni.

Kérem a vállveregetést.

2019. jan. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
88%
Egy kérdés: és mindezek mellett (munka, edzés, fodrász, szórakozás...) hol, mikor szerepel az életedben a gyerek?
2019. jan. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!