Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Illetlenség lenne rákérdeznem,...

Illetlenség lenne rákérdeznem, mikor fog újra dolgozni? Azt mondta, hogy 2-3 hónap, de már több, mint fél év eltelt.

Figyelt kérdés

A körmösöm 2018 júniusában szült, de mondta, hogy legkésőbb szeptember végére már újra szeretne dolgozni, és hogy az előző két gyerekével is így csinálta, otthonról dolgozott. Ezért le is szedte a "körmeimet", hogy addig pihenjenek kicsit. Mikor utoljára voltam nála, azt mondta, hogy majd jelentkezik, viszont teljesen el van tűnve, és már több, mint fél éve szült. Nem várom el, hogy most miattam tegye félre a gyereket, csak pont ő mondta, hogy erre az időre szerinte felesleges máshoz mennem, mert mihamarabb dolgozni akar. Anyukám szerint menjek el máshoz, mert katasztrófák a körmeim (rágom őket, amióta nincs építve rá, csúnyák és fájnak is).


Szerintetek illetlenség lenne előtte felhívnom? Nem számonkérve, csak érdeklődnék, hogy mikor tervez munkába állni.


2019. jan. 15. 01:48
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Minek? Mizonyára máshogy alakultak a dolgai, mint tervezte. Menj el nyugodtan máshoz. Aztán figyelheted, dolgozik-e már, és később ha szeretnél, visszamész hozzá.
2019. jan. 15. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Nyugodtan hívd fel.
2019. jan. 15. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Én felhívnám,nincs abban semmi,és kedvesen megérdeklődném.Biztosan jól esik neki,hogy ennyire hiányolod,és ha meg még nem akar dolgozni,akkor legfeljebb addig elmész máshoz.
2019. jan. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem sem illetlenség. Nyugodtan felhivhatod.
2019. jan. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Persze hogy hívd fel :) Lehet pont nemsoká tervezi, addig minek mennél máshoz ( főleg ha jól dolgozott, mert az se mindegy!! ) . Ha meg nem, akkor azt is udvariasan elmondhatja hogy bocs de nem.
2019. jan. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is felhívnám.
2019. jan. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
én nem hívnám, inkább ha van oldala, akkor oda írnék üzit. Azt biztosan akkor olvassa, mikor ráér, nem zavarod meg.
2019. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!