Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos nagyon nyáladzik,...

10 hónapos nagyon nyáladzik, mi lehet?

Figyelt kérdés
10 és fél hós babám nagyon nyáladzik, mindent rág ami a kezébe kerül. Még a fa bútorokba is beleharapdál (pl. asztal sarka)... Azért nem értem, mert 8 foga már kint van és nem látom az ínyén, hogy új közeledne. Ráadásul eddig nem volt ennyire durva még fogzáskor sem. Akkor nem, most kénytelen vagyok nyálkendőt használni, mert nem szeretném ha eláztatná a ruháját. Az orrát, szemét is sűrűn dörgöli. Voltunk fül-orr gégészeten, ott nem láttak eltérést. Esetleg allergia lenne? Vagy mégis rágófog csak még nem látszik? Köhögni nem köhög. Éjjel alszik, igaz mostanában csak hason, feltolt popsival, vagy oldalt. Még refluxra gondoltam, de enni rendesen eszik, szóval nem tudom...

2019. jan. 16. 05:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a foga lesz.
2019. jan. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!