Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babát télen ilyenkor...

3 hónapos babát télen ilyenkor kivinni?

Figyelt kérdés

Amikor megszületett, utána minden nap mentünk hosszú sétákra.

De amióta ilyen hideg,szar idő van, hetente kétszer ha elmegyünk sétálni.


Semmi kedvem kimenni...

Babakocsiban sír, hordozoban meg mire felveszem az 10 perc.

Ha eljön a 10-15 fok akkor mennék vele mindig.

De bűntudatom van hogy rosszat teszek neki ezzel lehet.

Ti mindig kiviszitek az ilyen kicsi babát?


2019. jan. 16. 10:29
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nekem mostanában semmi olyan dolgom. Babát havonta viszem orvoshoz. Vásárolni meg hétvégén szoktunk elmenni a párommal együtt.
2019. jan. 16. 10:42
 12/23 anonim ***** válasza:
55%

"De amióta ilyen hideg,szar idő van, hetente kétszer ha elmegyünk sétálni.

Semmi kedvem kimenni..."


Neked ezzel a mentalitással kiskutyát sem szabadott volna vállalni, nem hogy gyereket. Nincs kedved, jézusom.

2019. jan. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%
7 fok? Az minden csak nem hideg.
2019. jan. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
43%
nyugi, nem lesz semmi baja, ha nem sétáltok minden nap ;)
2019. jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
58%
Mikor a lányom pici volt a mínuszokokban babakocsiban kint órákat képes volt aludni. Soha nem féltettem az esetleges megfázástól. Nyugodtan kiviheted.
2019. jan. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
64%
Mínusz 10-ben mentünk mindennap egy órát legalább. Én is és a lányok is élveztük, a nagyobbik 2 hetes korától volt ez (dec elejei baba). Ez a szél viszont brutál, most nem voltunk kint napok óta, csak a kocsiig megyünk el.
2019. jan. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
65%
A szélviharban nem megyünk ki, itt nagyon erősen fúj a szél, nem tudom meddig tart még ez, mi 2 napja nem voltunk kint. Amúgy minden nap megyünk, eddig a leghidegebb minusz 2-3 fok volt, azért ki lehetett bírni. Ha nagyon nem akarsz kimenni, akkor öltöztesd be rakd a kocsiba, vagy az ágyra és nyisd ki az ablakot, ezt a védőnő ajánlotta, amikor a betegségem miatt nem tudtunk kimenni sétálni, bár a lányom utálta ezt, mert átverésnek érezte, hogy beöltöztetem és kimarad a séta. 7 fok teljesen jó idő, ha nincsen orkán akkor szerintem menjetek ki. Az ember igencsak be tud depizni ha otthon van a babával és sétálni sem megy ki.
2019. jan. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
75%
Én mindennap viszem a 4 hónapos babaimat. Vettem nekik teli kiscsillagot, azt csak rájuk adom meg 1 takaró aztan mehetünk. 5 perc készülés kell kb a 2 gyereknek. :)
2019. jan. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
53%
-5-10 fokokba már nem vittem ki pici korában én sem a lányom(novemberi születésű) de mikor 0 fölötti fokok voltak simán.Ha nagyon fújt a szél akkor feltettem az esővédőt, nem mondom néha megnéztek bennünket:) de kellett egy kis mozgás nekem is és ő is jobban aludt a babakocsiba.Ilyenkor vidd ki azért kicsit, még ha neked nincs is kedved kimenni, mert ha újra mínuszok lesznek meg azért nem lesz kedved.Hamarosan jön a tavasz.
2019. jan. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
72%
Ha nincs kedved sétálni, tedd be a mózesba, erkélyre vagy valahova tedd ki aludni. Babyphonet is ki tudod rakni mellé, így hallod ha felébred. Jót tesz nekik a kinti levegő, mindkét gyerekem imádott kint aludni.
2019. jan. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!