Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor múlik ez el? Lehet még...

Mikor múlik ez el? Lehet még rosszabb? Hosszabban alul.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már egyszer kérdeztem, hogy mit használtok hasfájásra a kicsiteknek. Azóta használtuk az infacolt és a gripe watert. De semmi. Azt hittem, 5 ,6 hetesen lesz a legrosszabb, de nem, most 10 hetes, de két hete brutál hasfájós. Van olyan, hogy csak este 11kor kezdődik és éjszaka 1-2 fele múlik el. De van olyan pl mint ma volt, hogy délután 3tól este 8ig fáj. Változó, de éjszaka mindig fáj, az sose változik. Azt hittem 10-11hetesen már múlóba lesz, nem hogy még rosszabb...félek a tejemet nem bírja megemészteni, vagy nem tudom...volt valaki már így? Mikor múlik ez el? Lehetséges hogy elmulik 3 honap után, vagy lehet még rosszabb? Hogy lehet ezt túlélni?

2019. jan. 16. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Diétázol már valamire?

Lehet hogy allergiás valamire amit fogyasztasz.

Nálunk is ez volt. (Az első babával csak, utána már diétával indítittam.)

2019. jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12. hét után múlik el, ha nagyon peched van, akkor a 16 hetes koráig is eltarthat, de szerintem ez a maximum.
2019. jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én pont itt olvastam, h valakinek a gripe watertol csak még hasfajosabb lett a baba. Próbáld csak az egyiket használni. Nekem is hasfajos volt a baba, de valóban a 12-14 héten történt valami, és elmúlt a hasfajas pedig nem hagytam el semmit. Vagyis de, az almalétől durván fajt a hasa, ha azt ittam 🤔 de próbálj meg tej és tojás mentes diétát tartani, lehet az megoldja, de ez mind tapasztalás kérdése
2019. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi 3 hónapos koráig szerintem minden létezőt kipróbáltunk.Semmi sem használt.Este 8-tól éjjel 2-3 óráig csak sétáltunk szegénnyel meg tornáztattuk ő meg üvöltött ahogy a torkán kifért.Talán az alkaron hason fektetve lógás segített neki a legtöbbet úgy viszonylag jobban érezte magát.3 hónapos korában aztán teljesen elmúlt még a hozzátáplálás kezdetén voltak pocak gondok és azóta semmi.

Kitartást kívánok és talán hamarosan nálatok is vége lesz a szenvedésnek.

2019. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak 4 hónaposan múlt el amikor elkezdtük a hozzátáplálást. Mindent kipróbáltunk, GW, Infacol, Espumisan, laktázenzim, Colief,meggymagpárna, Bio Gaia stb...

Leginkább az idő segít sajnos.

2019. jan. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Köménymag tea! Nekünk 100% ban bevált sőt mai napig használjuk ha pocakfajas van 13 hós kislánynak.
2019. jan. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogyan csinálod neki a teát?
2019. jan. 17. 00:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Biogaia? Nekem mindkettő gyermekemmel bevalt 0 hasfajas.
2019. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kb 200 ml vízhez rakok 2 kávéskanál édesköményt,csak akkor rakd bele ha már fől a víz,és mikor lesz azonnal szűrd le! Én cukor nélkül adom neki 1 hetes kora óta víz helyett.
2019. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!