Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mehetek el két órára?

Mikor mehetek el két órára?

Figyelt kérdés
Hány hetes kortól lehet anyukámra bízni a babánkat amíg elmegyek pl fodrászhoz vagy orvoshoz?
2019. jan. 16. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem találok erre vonatkozó jogszabályt.

Most komolyan, ezt nem tudod magad fölmérni? Én Egyeskét kb 5 hónaposan hagytam mamára, Ketteskét 3 hetesen.

2019. jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
7 nappal szülés után anyuék vigyáztak rá míg elmentem varratszedésre.Másfél év alatt kb 7 órát voltunk egymástól távol ebbe 2 fodrász plusz 3 nőgyógyász látogatás volt.DE nem azért mert ne merném,szeretném néha másra bízni, hanem mert a szüleim távol élnek, a férjem munkaideje meg kiszámíthatatlan.Ha beteg vagy evidens ,hogy orvoshoz kell menni, ha van aki vigyáz a babára akkor el tudsz menni fodrászhoz.Van aki egyetemre jár be baba mellől.Szóval kőbe vésett szabályok nincsenek erre.
2019. jan. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Ha tápszeres, akár első naptól fogva.

Ha fejsz, és mázlid van, és megissza üvegből, akkor szintén.

Ha szoptatod, akkor pedig ha már beállt egy olyan rend, hogy fixen tudod, hogy nem lesz éhes 2 órát kajálás után.

Hetekben nem lehet ezt megmondani...

2019. jan. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
A " gyerekem másra hagyása " törvény alapján , négy hetesen öt naposan és 19 órásan már lehet.
2019. jan. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor akarsz ès van aki vigyàz a gyerekre
2019. jan. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 10 napos korában hagytam először kettesben a férjemmel 2 órára. Lefejt anyatejet kapott cumisüvegből, szerencsére ez semmilyen problémát nem okozott neki, azóta is elmegyek néha így kimenőre.
2019. jan. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4 hetesen hagytuk a nagyot 1 órára mamára, mert vásárolni mentünk.

A kicsi is kb ennyi idős lesz, mikor évfordulós vacsira megyünk. Szóval mi havi 1x max 2x igénybe vesszük a nagyit, hogy egymásra, vagy magunkra is legyen időnk. Nincs kőbe vésve, mikortól lehet, ki hogy érzi a dolgot.

2019. jan. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ezzel kapcsolatban nem tartottam közvélemény kutatást, mert láthatod, mindenkinél más. :D


2 hetes volt, amikor eljött hozzánk az egyik barátnőm (aki a körmösöm), és amíg csinálta a körmeimet, anyukám volt vele, ő nyugtatta és etette meg, tette tisztába. Láttam, hogy teljesen jól elvannak együtt, így 3 hetes volt, amikor elmentem felköszönteni egy barátnőmet, kb másfél órát voltam távol.

2019. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!