Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem mehetek a nyáron sehova...

Nem mehetek a nyáron sehova csak 2 vagy 3 órára mit tegyek hogy elengedjenek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 18:50
1 2
 1/18 anonim válasza:
Hány éves vagy? Fiú/lány? Hol laksz? Csináltál esetleg valami rosszat vagy a bizonyítvány nem lett olyan, mint várták? Sok mindentől függ.
2010. júl. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

16L vagyok és elég jó lett a bizim

és nem csinálok semmi rosszat csak ők úgy gondolják

hogy elég az 2vagy 3 óra pedig nem már mondtam is nekik

de leszarják és ezé kezdem őket utálni

2010. júl. 1. 18:56
 3/18 anonim ***** válasza:
Valami oka csak van, nem ? Több infót kérünk
2010. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha strandra akarnál menni, akkor is eddig engednének el?
2010. júl. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%
Én olyan vagyok,hogy ilyenkor eljátszom azt,hogy teljesen be depizek:Dszal még arra a 2-3 órára se megyek ki és csak fancsali pofával, otthon ülök és bámulok kifelé:Dilyenkor a szüleimnek megesik a szíve és elengednek:Dvagy mond meg nekik,hogy ne várják el tőled,hogy 16 évesen, majd nyári szünetben 2-3 órára mehess csak el!szeretnél a barátaiddal találkozni és velük, lenni reggeltől estig:Dés am iy jó lett a bizid és ennyit megérdemelsz!
2010. júl. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Ez a 2-3 óra "napközbenre" vonatkozik vagy éjszakára? Az utóbbit még megérteném, az előbbit viszont nehezebb.. Történt esetleg valami (baráti körödben vagy a környéken), ami miatt ennyire féltenek?
2010. júl. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

strandra csak rokonnal mehetek

barátokkal nem engednek el

meg mindig azzal vannak hogy féltenek meg ilyenek

pedig már nem kéne meg nem csinálok semmi rosszat

itthon is elég jól viselkedek

de nem értem ha jól érzem magam barátnőimmel az őket mér zavarja? nekik az a jó ha itthon szenvedek a melegbe és őket nézem

2010. júl. 1. 19:05
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim sem örülnének, ha egész nap "koncsorognék", főleg ha nem csinálok otthon semmit. Takarítsd ki a szobád, vagy más helyiséget a házban, segíts anyudnak. És ha látták, hogy csináltál valamit otthon is, akkor talán több időre elengednek. Ez csak egy tipp
2010. júl. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

elég jó ötlet ki takarítom a szobám hát ha xD

meg az a 2 vagy 3 óra igen napközben van mert este még úgy nem mehetek sehova

2010. júl. 1. 19:10
 10/18 anonim válasza:
85%
Igen, valami olyasmit kéne csinálnod, amit az előttem szóló írt. Ha látják, hogy kérés nélkül, magadtól elmosogatsz mondjuk többször egy héten, vagy kiporszívózol, felfigyelnek a változásra (remélhetőleg). Még annak ellenére is, hogy nem tetszik, ahogy a szüleid hozzá állnak a dologhoz, legyél jófej velük, anyukáddal beszélgess, persze ne feltétlenül erről a témáról, hogy ne tűnjön totál direktnek ez a dolog. Egy kis idő múlva meg próbálj rátérni, hogy kicsit kellemetlen neked, hogy nem lehetsz a nyári szünetben igazán szabad. Hogy lehet, hogy 12-13 évesen ez érthető és elegendő idő, de 16 évesen már nyugodtan lehetsz többet kint a barátaiddal napközben. Mondd el, h nálad van a mobilod, hívhatnak, sőt, akár mondd, h lejelentkezel náluk 2-3 óránként (még, ha picit cikis érzés is, de megéri). Én ezzel a lejelentkezős megoldással tudtam anno lazítani a pórázon. Ők is megnyugszanak és neked is jobb lesz.
2010. júl. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!