Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek baj ha zöld a kakija?

Szerintetek baj ha zöld a kakija?

Figyelt kérdés
Van egy babás csoport a facebookon, és kiszokták írni hogy például sokat kakil a baba vagy zöld a kakija. Az én babám is zöldet kakil. Utána olvastam és elvileg nem baj ha zöld. De mégis ebben a csoportban azt írják hogy nem jó, legközelebb ha megyek orvoshoz megkérdezem mindenképp de előtte megkérdezlek titeket is.
2019. jan. 17. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Leggyakrabban anyatejes dispepsiától van, ami azt jelenti, hogy túl gyorsan átmegy rajta az anyatej, mert arányaiban többet kap az első tejből, mint a hátsó zsírosabból. Ez egyáltalán nem gond, ha közben szépen gyarapszik,jó étvágya van, jól alszik, jó kedélyű. Ritkábban okozhatja esetleg valami más is, ezért a biztonság kedvéért szoktak leoltást csináltatni. Ha az telejsen negatív, akkor meg kell nyugodni és nincs vele teendő, ha jobban beáll a tejtermelés, akkor elmúlik magától.
2019. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni hogy 100% tápszeres
2019. jan. 17. 12:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én babám tápszeres és mindig zöldet kakil. Védőnő szerint ez így normális. De ha szoptatsz attól is lehet zöld a kakija, ha vasat szedsz.
2019. jan. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amint tápszeres lett a lányom,zöldet kakilt (beba ha stratot evett)

Hozzátáplálásnál változott meg a színe.Nekem azt mondták akkor,hogy teljesen normális,sőt a tápszeres dobozon rajta is volt.

2019. jan. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fiamnak is zöld a kakija, de egyértelműen a tápszer váltás óta az. Így én nem aggódom. A kaki ugyan zöld, viszont a hasfajasok sokat javultak, ami miatt tápszert váltottam.
2019. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen a Bebától zöld, de nem minden tápszertől.
2019. jan. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tápszeres a babám és zöldet kakil. Teljesen normális. A másik gyerkocomnek is az volt régen. Nem lesz semmi probléma ebből.
2019. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodhatok, köszönöm a válaszokat.
2019. jan. 19. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!