Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt tök komoly, hogy a 2dbos...

Ezt tök komoly, hogy a 2dbos rota oltás 18. 000Ft/db?

Figyelt kérdés
Még nem beszéltem erről a gyerek dokival, ma kaptam a Felicitastól levelet, elolvastam milyen a betegség, akkor úgy voltam, hogy tutira beadatom. Hát utána néztem, megláttam az árát... mindenképp beszélek a dokival, hogy mennyire gyakori, mert ez nevetséges, hogy mennyit lehúznak az emberről! Tényleg ennyibe kerül?
2010. jún. 29. 19:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én úgy tudom, egy db kerül 18ezer ft-ba és talán 2 hónapon belül kell az ismétlő.... Mi beadattuk, mert nálunk volt kisbaba a családba, aki ezzel intenzívre került kiszáradás miatt. Tudom, ezer ilyen okkal kerülhetnek kisbabák kórházba, de mivel mi ezt átéltük családon belül, így úgy döntöttünk, legalább ennyit megteszünk.
2010. jún. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Sőt gyógyszertára válogatja, találtam olyan helyet is ahol 23.000 Ft-ért adták volna.
2010. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ennyibe kerül per darab. Az én orvosom javasolta, ezért beadattuk. Az egyszeri anyaságiból fizettük ki
2010. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
82%

Mi is beadattuk, mert igaz, hogy egy veszély a száz közül, de ha meg tudom ettől az egytől óvni, akkor megteszem. Egészségen nem spórolok.

Nekem van egy barátnőm akinek h1n1-es vírust kapott el a másfél éves kislánya. Most már hazavihette, de steril szobában lélegeztetőgépen van szegény nyolc kilósra fogyott kislány. A durva, hogy szellemileg egész rendben van menne ő is mint a kortársai de nem tud olyan gyenge. Lehet hogy kampányfogás volt, de sajnos előttem élő példa van.

Na jó, ez a rész ne ide tartozik, bocsi a kitérőért. Én is nagyon durvának találom az árát egyébként.

2010. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
76%
Nekünk a doktornő nem ajánlotta, azt mondta inkább költsük másra a pénzt, pedig megengedhettük volna magunknak, de azt mondta ez csak egy fajta hányás hasmenés ellen véd, és több fajtája van, ha elkapná nem biztos hogy azon esne át ami ellen be van oltva, ugyan úgy átesne rajta!
2010. jún. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
69%

Szülésfelkészítőn az orvos véleménye ez volt:

A gyerekek általában ovis korban esnek át ezen a víruson, és nagyon csekély azoknak a gyerekeknek a száma, minimális %, akik emiatt kórházba kerülnek, így én azt gondolom, hogy nem fogjuk beadatni.

2010. jún. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
69%

Én beadattam, és igen, ennyibe került.

Már nem érzem úgy, hogy annyira fontos volt beadatni.

Barátnőm is beadatta a kisfiának, és három hónapja egy hétig kórházban volt a gyerkőccel... calici vírus miatt.

Dettó ugyanaz!

Egyszerűen nincs mit tenni, minden ellen nem lehet oltatni a gyereket!

Azóta én is kidobott pénznek érzem, és fel vagyok készülve, hogy ha Rota nem, akkor más úgyis jöhet...

2010. jún. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is beadattam a babámnak.A barátnőm szintén a két gyerkőcének.Hát ők sajnos ezek ellenére sem úszták meg.Az egész családot elérte, a gyerekeket is beleértve.Az egyik másfél éves volt akkor, a másik pedig három.

Ezek után egy kicsit be vagyok rezelve.

2010. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
51%

Igen sajnos ilyen drága és vicc benne hogy szájon átadandó és sok kisgyerek kb. rá 5 percre kihányja

Én nem adattam be nehogy már kirakjon 18eFt-ot,és szerintem csak az kerül vele kórházba akinek későn veszik észre.

2010. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ilyen drága,mi az elsőt 21 e Ft-ért,a 2. adagot 22 e Ft-ért vettük a patikában.Mi beadattuk a lányunknak,több ismerősünk gyermeke volt kórházban emiatt.Nekünk javasolta a gyermekorvos.
2010. jún. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!