Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt tök komoly, hogy a 2dbos...

Ezt tök komoly, hogy a 2dbos rota oltás 18. 000Ft/db?

Figyelt kérdés
Még nem beszéltem erről a gyerek dokival, ma kaptam a Felicitastól levelet, elolvastam milyen a betegség, akkor úgy voltam, hogy tutira beadatom. Hát utána néztem, megláttam az árát... mindenképp beszélek a dokival, hogy mennyire gyakori, mert ez nevetséges, hogy mennyit lehúznak az emberről! Tényleg ennyibe kerül?
2010. jún. 29. 19:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen

ettől függetlenül én beadattam.

2010. jún. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ennyi. Én is be akartam adatni, de sajna ez már túl drága nekünk :-(

A tv reklám szerint a gyerekek 90 %-a (ha jól emlékszem) átesik rajta 5 éves koráig...

2010. jún. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
De ha ennyire gyakori és veszélyes akkor miért nem ingyenes??Nekem sincs rá keretem.
2010. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
Mi is kérdeztük a dokit. A 2szeri oltás már nincs csak egy másik,amit 3szor kell beadni.(árban azt hiszem az is ilyesmi összeg) Erre már nekünk sem futja sajnos:(
2010. jún. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
45%
szerintem ez is csak kampányfogás, kb mint a h1n1...most gondolom mndenki ki lesz akadva, de azért az elgondolkoztató, hogy mindenki megy és veszi a gyógyszert, ha az adott betegséget felkapják...
2010. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

19:24-es vagyok.

Állítólag azok a babák is elkaphatják a vírust,akik megkapták az oltást,csak rajtuk kevésbé durván jön ki.Én mellesleg örültem volna,ha megkapta volna a babám... :(

2010. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul ez az oltás csak a rota egy fajtája ellen véd, a gyerek simán elkaphat egy másik fajtát, ami ellen nem ér semmit az oltás. Ennek ellenére én sem bántam volna, ha beadatjuk a kislányomnak, ugyanis elkapta, egy hetet töltöttünk kórházban, mert minden igyekezetünk ellenére kiszáradt.
2010. jún. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%
A mi gyerekorvosunk nem ajánlotta és a védőnő sem.
2010. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ennyibe kerül. Én megkérdeztem a doktornőt, hogy tényleg annyira súlyos betegség-e, ahogy a reklám mutatja, és azt mondta, hogy 1 éves kor alatt szinte biztos, hogy kórház a vége, mert annyira kiszárad a baba. Ő is azzal kommentálta, hogy biztosan többen beadatnák, és nem terjedne a járvány, ha olcsóbb lenne az oltás. Sajnos én sem engedhettem meg magamnak, hogy megvegyem.
2010. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a doki nem ajánlotta,a védőnő sem.

Ez csak 1 veszély a 100 közül...

2010. jún. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!