Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj ha a 9 hónapos babám...

Nem baj ha a 9 hónapos babám még nem ül?

Figyelt kérdés
Nem időre született 1,5 hónappal korábban ...de még nem ül, nem is mászik... Itt ott átfordul hátról hasra... Ugye nincs semmi gond? Mert már mindenki állandóan azt kérdezgeti hogy ül e már, meg hogy már kellene neki ilyesmik... És már kezd zavarni...
2019. jan. 18. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Az orvos és a védőnő véleménye számít, n3m egy laikuse. Az én gyerekem 9 hónaposan már jart - előtte 6 hónapos koráig meg csak nem is forgott...
2019. jan. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A doktornő eddig mindig azt mondta hogy minden rendben van :) azt mondják minden baba más... Köszi a választ :)
2019. jan. 18. 10:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha időre született volna is lenne még egy hónapja megtanulni. Nyugi. Gondolom, látta szakember, ha nincs semmi szervi probléma, menni fog neki hamarosan.
2019. jan. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen doktornő is látta meg persze mindig mondom is neki kérdezek is tőle ha valamit nem látok jónak... Meg visszajárunk koraszülött vizsgálatokra is oda ahol szültem... Ott is mindig megvizsgálják megnézik őt :) februárba fog kellenünk menni, szinte már várom ,hogy mit fog mondani a doki :) de remélem nem lesz semmi gond :)
2019. jan. 18. 10:41
 5/8 anonim ***** válasza:
A koraszülöttekre nem is érvényes az időre születettek ,,szabálya".Mármint ha a tiéd kicsit később tanulja meg mint 10 hónap sem jelent semmilyen kóros dolgot.Emellett ahogy írod visszajártok vizsgálatokra többször rákérdeztél, biztos hogy mondták volna ha probléma volna.
2019. jan. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Úristen. Igen ez gáz.

Oké h nem minden baba egyforma de van aki 8honaposan jár erre te babád ülni se tud erted a különbséget ugye? Vidd el szakértőkhöz!!!

2019. jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező! Koramamiként a legfontosabb nem hasonlítgatni. Te is tudod hogy a korababák mozgásfejlődését korrigált kor alapján figyelik. Nyilván pár havonta ti is jártok kontrollra, ott figyelik. De ha aggódsz kérj egy plusz időpontot a PIC-en hogy nézzenek rá soron kívüli kontroll alkalmával.


Az én fiam is 6 héttel korábban érkezett, és nagyon igyekszem nem időre született babákhoz mérni.

2019. jan. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én babám 9 hónaposan csak támaszkodva ült 10 hónaposan ült rendesen .
2019. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!