Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada 2105? Vélemények? Nagyon...

Lada 2105? Vélemények? Nagyon tetszenek a Ladák, van egy feelingje, amit nekem egyik autó sem tudna viszonozni. Ha minden igaz, pár hónapon belül meg lesz a jogosítványom, és első autónak gondolnám. Egy fiatal srác vagyok. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Jó, persze sokan mondják hogy vegyek Suzukit, mert nem drágák a régebbi swiftek, stb. De nekem már maga az öröm hogy egy Ladába ülhetek... Lada4ever!!
2011. febr. 13. 19:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kezdésre kiváló azzal a kukoricáson is átmész
2011. febr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
tökéletes, szerelni is megtanulsz rajta, ráadásul egy szépen lefényezett, és tökéletesen karbantartott Lada aranyat ér :)
2011. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb dolog ha a ladád lesz.Azon igazán élmény vezetni.Egy ladának jellegzetes illata is va ami maga a mámor.Ha összetöröd fillérekért juthatsz hozzá az alkatrészekhez.Könnyen tuningolható,mert ehez megkapsz mindent.Én jó döntésnek tartom pláne,hogy 2105-ös.Nekem a 2101 és a 2107 a menő.

26/L

2011. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 T5- ***** válasza:

Ha, ez az álmod, vedd meg. Nem egy takatékos autó, viszont nagyon egyszerű. Ha van egy kis műszaki érzéked akkor rengeteg mindent meg tudsz rajta csinálni. A motorját nagyon egyszerű úgymond tuningolni. Rengeteg minden van hozzá amivel remek autót tudsz belőle faragni.

Egy Swift-tel ugyanezeket nem tudod.

És egy swift-tel sohasem fogsz tudni úgy autózni mint egy Ladával.

De ha veszel, én a helyedben 2107-est vennék 1.5-ös motorral.

Rendes autó hátul hajt!

2011. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!:)
2011. febr. 13. 19:38
 6/18 anonim ***** válasza:

Kereklámpásat vegyél, mert azokban még rendesen van anyag. A kockalámpásak már trágyák. Szemétdombra valók.

Rendes autó hátul hajt, azért van Omegám! :))

2011. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kereklámpások is szépek, golfívekkel:P

De a kockák jobban tetszenek!:)

2011. febr. 13. 20:05
 8/18 anonim ***** válasza:

Tökéletes.Kicsit fapados,ha már kocka akkor inkább 2107.Az kényelmesebb és jobban felszerelt.Az tény,hogy a 05 is gyönyörű autó.Ha a belseje nem tetszik,akkor könnyen és olcsón kicserélheted 07 belsőre.Az sokat dob rajta.A hátsó lámpa elrendezése és a sík hűtőmaszk viszont milliószor szebb,mint a nullahetesé. (:

Az 1300-as motor a fenntartás miatt nagyon jó választás lehet.A 68paci elég erős a mindennapi használatra.Ha kell még a driftelésre is.Viszont a biztosítása és adója igen kedvező.Ha egy normális szaki állítja be,akkor 8 literes fogyasztással simán ki lehet hozni.


Rendes autó hátul hajt!Ladások barátok! :)

2011. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Hehe, köszi!:)

Nem azért kellene nekem hogy baromkodjak vele mint egy fogyatékos hülye gyerek, mint a legtöbb fiatal...

Nekem csak az a vágyam hogy Ladám legyen:)

2011. febr. 13. 20:41
 10/18 A kérdező kommentje:
jaa, tisztelet a kivételnek!!:)
2011. febr. 13. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!