Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már nem tudok mit enni adni?...

Már nem tudok mit enni adni? Micsináljak?

Figyelt kérdés
10 hónapos ,de amióta hozzá táplálom szorulásos,de az utóbi 5 napban nem kakilt ha kakilt akkor nagyon picit az is száraz volt.Még szopik sajnos azt vettem észre hogy az anyatejtől van szorulása mert mikor kevesett szopik jó az emésztése.Azt is észrevettem ,hogy a tejtermékektől szorulásos amától rizstől répától krumplitól is.Szóval nem tudom már mit adhatnék neki enni a szopikat nem tudom csökkenteninapi 4× alszik plusz hajnalban is szopik és csak így tud elaludni.Szilvát is próbáltam nem hatott se a cukeos kamilla tea.
2019. jan. 19. 23:26
 1/9 A kérdező kommentje:

És elég nagy étvágyú baba imád enni szopizni is de már tényleg kifogytam az ötletekből mit adjak neki.

Tököt, brokkolit,céklát karfiolt ezeket kap de ezek már unalmasak .

2019. jan. 19. 23:33
 2/9 anonim ***** válasza:
Kipróbálnám a gyümölcspürét. Javaslom az őszibarackpürét. Sajnos frissen most nem tudsz neki pürésíteni,de bébiételek között találsz!
2019. jan. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Adtam neki pár hete de mióta egyre másra hirdetik be a szennyezett bébiételeket azóta nem merek .
2019. jan. 19. 23:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Adsz neki vizet az etetéskor? Mert amint elkezded a hozzátáplálást mehet a víz ism

Tejpép?

Barack keksszel, szilva, cékla ezek jók.

De a rizs, krumpli répa hasfogó

2019. jan. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen iszik vizet ,teát de max napi 120ml iszik.
2019. jan. 20. 00:25
 6/9 A kérdező kommentje:
Jaa igen tejpépet nem szereti semilyen tápszer izű dolgot :)
2019. jan. 20. 00:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Répát, krumplit minimálisra csökkentsd, ezek nagyon hasfogók. Őszibarack, cékla ellentétes hatású, ezekből bio levek szoktak lenni dm-ben.

Körtét ki kell próbálni, az egyik gyerekre így, a másikra amúgy hat.

2019. jan. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te eszel tejtermeket? A tejfeherjeerzekenyseg egyik tunete a szorulas, ha ugy latod, hogy attol van neki, akkor erdemes kiprobalni, hogy nem adsz tejtermeket (azzal egyebkent is lehet tovabb varni, egyes ajanlasok 8-10 honapos kortol irjak, masok csak 2-3 eves kortol), illetve, hogy te sem eszel semmit, amiben van, mert atmegy a tejbe.
2019. jan. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Körte, mangó, őszibarack bébiétel , nálunk ezek nagyon hashajtóak voltak. A Hipp bébiételben megbízhatsz.
2019. jan. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!