Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti meddig keltettétek 3...

Ti meddig keltettétek 3 óránként babátokat enni?

Figyelt kérdés
7 hetes a kislányom. Doki azt mondta 3ésfél 4 óránként etessük,védőnő nem ért ezzel egyet, szerintem maradjon a 3 óra, kivéve éjjel akkor ameddig akar addig aludjon. Napközben kétszer is van olyan h mi keltjük,pedig ő aludna.

2018. dec. 24. 16:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Miért kell kelteni? Van valami különösebb oka? Koraszülés,sárgaság? Mert ha nincs ok rá, akkor nem kell keltegetni sem éjjel, sem nappal.
2018. dec. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Csak az első héten keltettem éjszaka, védőnő javaslatára. Napközben nem. Anyatejes, 6 hetes, 4 óránàl tovább nem bir aludni.

7 hetesen, ha jól gyarapszik, szerinten se ébreszd. Ha megéhezik úgy is felkel.

2018. dec. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
SOHA nem keltettem egyik gyereket sem, de teljesen értelmetlen dolog is.
2018. dec. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Semeddig!
2018. dec. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Sosem keltettem egyiket sem. Ha van valami oka (korababa, v sárga), akkor oké, de alap esetben felesleges.
2018. dec. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak az egyik gyereket keltegettem etetni, mert besargult nagyon, aluszrkony volt, eleg nagy volt a sulyvesztes nala es amugy is epp csak 3 kiloval szuletett. Ezek miatt keltettem enni 3 orankent kb 2-3 hetes koraig, amig el nem mult a sargasag es meg indult nala a hizas.


A masik ket gyereket nem ebresztettem (a legkisebb 7 hetes, eleg sokat alszik, de ebred magatol max 3 orankent ejjel is. Ha eljutnank oda, hogy ettol tobbet alszik, akkor en biztosan nem ebresztenem enni.)

2018. dec. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Addig, amíg sárga volt. Ez nála eltartott kb. 8 hetes koráig.

(Kórházban inkubátorban is volt kékfény alatt)

2018. dec. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kislányom nem korababa, nem is volt kékfény alatt, 2960 grammal jöttünk haza,egy hónaposan 3900 volt. A napirend miatt gondoltam ébreszteni,és nem mondták h ne keltsük. Pl este 10 körül megetetjük h jobban bírja az éjszakát,így olyan 4 körül kel reggel.
2018. dec. 24. 18:36
 9/15 anonim ***** válasza:
1 hetes koráig, amíg meg nem indult a súlya, aluszékony volt, ekkor elkezdett magától is kelni, ritkán aludt többet, akkor már hagytam. 2. babámnak semmi baja sem volt, őt nem keltettem, igaz nappal nem is volt rá szükség, mert alig aludt. Éjszaka csinált 7 órás alvást is viszont, én ráhagytam, hízott rendesen.
2018. dec. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

"A napirend miatt gondoltam ébreszteni,"


A napirend akkor lesz, ha a gyerek igényeihez idomulva magától alakul ki, nem pedig kierőszakoljátok. De te tudod.

2018. dec. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!