Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak anyatejes babák szülei,...

Csak anyatejes babák szülei, mikor hagyta abba a szopizást a babátok? Ti választottátok le vagy a baba magát?

Figyelt kérdés
Én teljesen odavagyok, hét és fél hónapos és napközben szinte már egyáltalán nem akar, eltolja a cicit. Bezzeg éjjel 2x is... Itt a vége? Vagy fejjek, hogy ha esetleg újból akar, akkor legyen?
2010. jún. 29. 21:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Áááá, egyáltalán nem biztos, hogy leválasztja magát. AZ enyém sipp-supp elhagyta a nappali ciciket, de éjjel nagyon igényli. Ez meg vagy 8 hónapos korától.

Most 12 hónapos a lányom és még szopik este, néha reggel is. Nyár végére szeretném elválasztani, de ahogy elnézem menni fog erőlködés nélkül, mert erősen megapadt a tejem, úgy érzem.

Én nem fejtem, elég volt annyi tej, ami magától termelődött estére.

2010. jún. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos napközben nem tudom félhomályban, nyugiban szoptatni, meg mivel ő is nagyon élénk, általában pihi, alvás után vagyunk, így aztán minden érdekesebb, mint a szopizás. A másik szívfájdalmam az, hogy kb. 3 hete a bal mellemből egyáltalán nem szopik, csak a jobból. Pedig az az 'alvós' oldala is, tehát nem lehet kényelmetlen, és előtte mindig elfogadta, semmi különbség nem volt. Éjjel egy kicsit talán eszik belőle, de pár szívás után eltolja magától; nem tudom 'átverni' sehogy.
2010. jún. 30. 09:46
 13/13 anonim ***** válasza:
Hú, teljesen egy cipőben járunk, annyi a különbség, hogy nekem éjjel akár 3-szor is kéri a cicit, este elalváshoz is igényli, nekem este csak a baloldalit fogadja el, napközben egyáltalán nem fogadja el egyiket sem! Nekem jövő héten lesz 8 hónapos a kicsi fiam. Én is ki vagyok emiatt, hogy most mit is akar, napközben inkább gyümölcsöt, főzeléket, illetve tejpépet eszik. Nekem is jobb lenne, ha napközben cicizne, nem pedig éjszaka! Sajna ez van, félek, hogy így teljesen elapad a tejem! Kézzel nem tudok fejni, mellszívó, pedig csak kölcsön volt egy barátnőmtől, de közben ő is szült, így visszaadtam! Már azon is gondolkodtam, hogy venni kellene. Hát nem tudom, mert ha magától áll le, sokkal jobb neki! De néha olyan csomós a cicim, nagyon fáj, félek, hogy be ne gyulladjon!
2010. jún. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!