Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak anyatejes babák szülei,...

Csak anyatejes babák szülei, mikor hagyta abba a szopizást a babátok? Ti választottátok le vagy a baba magát?

Figyelt kérdés
Én teljesen odavagyok, hét és fél hónapos és napközben szinte már egyáltalán nem akar, eltolja a cicit. Bezzeg éjjel 2x is... Itt a vége? Vagy fejjek, hogy ha esetleg újból akar, akkor legyen?
2010. jún. 29. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az egyik ismerősömnek a kislánya 4éves koráig cicizett,a csajnak ilyen sokáig volt teje.Nem semmi,ugye?
2010. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Elsőnek!

Angliában nagy port vert fel egy riport,hogy egy anya a 18 éves lányát(jól látod 18 éves,nem írtam el) még szoptatja..

Volt is egy riport velük,és a TV-ben is szopott egy kicsit a lány..Na ez már undorító szerintem...(lehetséges,még mielőtt valaki azt mondaná,hogy nem lehet,mert az emlő addig termel tejet amíg rendszeresen használják..)

Én 9 hónapos koráig szoptattam a fiamat(pedig bőven volt tejem) de muszáj volt leállnom vele,mert kijött 4 foga és harapott..Már nem tudott a seb begyógyulni...De utána még kellett pár hónap míg elapadt a tejem rendesen...

2010. jún. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9 hónaposan már csak reggel-este fogadta el, 1 éves szülinapja előtt 2 héttel teljesen leválasztotta magát. Szerintem nem kell fejned, így is termelődik annyi amennyi szükséges neki.
2010. jún. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Úristen.Komolyan 18éves koráig?Ez már tényleg gusztustalan.Bár már egy 4éves gyerek se annyira csodás látvány,hogy hisztériázik a ciciért,és össze vissza üti az anyját érte.Én tuti nem fogom azért ilyen sokáig ciciztetni a picimet,de azért remélem tejem lesz.31hetes km
2010. jún. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7 hónapos koráig szopizott, magától állt le vele, aztán egy ideig ettünk tápszert, most már főzit eszik az esti tápszer helyett is. (bár néha, ha éjjel felkel, mert éhes, elfogadja a tápszert. (érdekes, hogy napközben nem)
2010. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a fiam 9hónapos korára szépen fokozatosan leválasztotta magát.először csak napközben nem kért majd már este sem,és csak 2naponta reggel.így úgy döntöttem,hogy akkor ennyi,azért a 2percért nem "küzdünk".
2010. jún. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia! Az én picim 7 hónaposan kezdett balhézni, amikor szoptatni akartam, mire betöltötte a 8 hónapot már egyáltalán nem akart cicizni. Ennek egy hete. Egy ideig én is ki voltam bukva, aztán tudomásul vettem, és azóta tápszert kap.

Beszéltem szoptatási tanácsadóval, aki szerint mindent elrontottam. Nem kellett volna cumisüvegből itatnom, rosszul csináltam a hozzátáplálást, stb. Kis kedves...

Kicsit lelkiismeret furdalásom volt emiatt, aztán rájöttem, ez a 8 hónap is nagy ajándék volt, hogy eddig is tudtam szoptatni.

2010. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

13 hónapos korában választottam le a kislányomat, már csak este szopizott, és én szerettem volna abbahagyni.

Sztem azért akarja éjjel a szopit,mert akkor már csend,nyugi van és nappal már sok minden eltereli a figyelmét. A helyedben én éjjel nem adnék neki, hanem inkább nappal megpróbálnám úgy,ahogy éjszaka szoktátok, csendben, félhomályban.

2010. jún. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! 17 hónaposan választottam el a fiamat, mert úg gondolta, hogy már nem az anyatejre van szüksége, hanem rám. Összebújni pedig szopi nélkül is lehet. Nem is volt semmi gond, második nap már nem is kereste. Összebújtunk és úgy olvastam, énekeltem neki lefekvés előtt.
2010. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14 hós volt a fiam, már akkor hónapok óta csak reggel cicizett, és egyik reggel nem jött. Nekünk így nagyon jól jött ki, mert már neki sem kellett, és már én is el akartam választani.
2010. jún. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!