Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ártalmas a babának az elektrom...

Ártalmas a babának az elektromos szúnyogirtó a babaszobában?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Szia!

Ha az utántöltős bedugosra gondolsz, az igen!

Az Uh-hangos vagy az UV fényes, nem árt a babáknak!

2010. jún. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk Raid folyadékos szúnyogriasztónk van,és senki nem mondta még,hogy ártat a babának,pedig be van dugva éjjel-nappal.

2010. jún. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Boccs az OFFERT. De ha nem a baba szobalyaban van akkor is?
2010. jún. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Egy atombiztosan ártalmatlan módszer van a szúnyogok ellen, a szúnyogháló... a többire biztos mondta már valaki valahol valamikor, hogy ártalmas az egészségre...
2010. jún. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

első)

Nekem a gyermekorvos mondta, hogy egyáltalán a lakásban ne legyen!

Ámbár, most az új málnás illatút, úgy reklámozzák, hogy semmi káros nincs benne!

Nekem bevált az UV fényes!

2010. jún. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Raid night&day préselt homoktechnológiával készült, oldószer-mentes, lehet használni a baba szobájában is (nem a baba fejénél bedugva). Dokink ezt ajánlotta.

Én úgy használom, hogy lefekvés előtt egy órával bedugom a konnektorba, és amikor leteszem aludni, kihúzom (ha lenne bent a szobájában dög, ettől garantáltam kimegy).

2010. jún. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szúnyoghálón is simán átjön. Nekünk Raid van, azt mondta a dokink, ha nincs a babaszobában akkor mehet. Ez olyan, ami nyitott ablaknál is hatékony.Így a fürdőszobában van nálunk, mert az közel van a nappalihoz és a hálóhoz is. Éjjel meg úgy is nyitva van az ablak, mert meleg van.
2010. jún. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!