Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol adtatok babátoknak...

Mikortol adtatok babátoknak fött krumplit, gyümölcsöket stb?

Figyelt kérdés
Azt mondta nekem egy csecsemőgondozo hogy már most 2 hós fiamnak adjak.Szerintem ez hülyeség.(amugy tápszeres a fiam)
2010. jún. 30. 06:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Régen, amikor a nagyobbik lányom - aki most 18 - baba volt, tényleg 2 hónaposan kellett elkezdeni a hozzátáplálást. Most 4 hónapos kort javasolnak. De hallottam már 6 hónapot is. Ez nemcsak a gyerek korától, hanem a súlyától is függ. A kicsim 5 hónapos, anyatejes, a dokinéni javasolta a hozzátáplálást, mert nagy súlyú, és kezdett újra áttérni a kétóránkénti szopira. Szerintem várj még egy kicsit.
2010. jún. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6 hósan kezdtünk, de ő anyatejes. Ráérsz 5 hónapos koráig te is.
2010. jún. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4 hósan kezdtük, de anyósoméknál egy anyukának azt javasolta a dokija, hogy 6 hetesen már adjon almalevet a kicsinek. Anyósom látja, hogy az a baba is szépen fejlődik, semmi baja, néha pedzegeti, hogy az 5 hósomnak már adhatnék joghurtot, brokkolit stb. De mi nem sietünk sehova.
2010. jún. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4 hósan kezdtem tápszeres babámmal.
2010. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!