Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatokra, véleményekre...

Tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi, SOS?

Figyelt kérdés
8 hónapos a kislányom reggel este szopizik az elejétől tápszeres kiegészítéssel. 3 hónapos volt amikor először megjött azóta 22-28 naponta megjött, én nem is figyeltem és ma eszméltem rá hogy 43.napja nem jött meg, gumival védekezünk, nem szedek gyógyszert. Ha eddig renszeres volt most felboríthatja valami(kevesebb szopi, időjárás), vagy gond lehet? a hasam görcsöl picit. Köszönöm előre is mindenkinek.
2010. jún. 30. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!!Először is tesztelj!!Ha negatív irány a doki!!Lehet hogy cisztád van vagy csak egy kicsit felborúltak a hormonok!nálam is ez volt sajnos csak én az elejétől kezdve a szülés után már minden hónapban megjött!És egyszer csak 8hónap múlva nem jött meg!!De semmi extra nem volt!!Elmentem a dokimhoz és kaptam gyógyszert aztán megjött!:)
2010. jún. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj a patikába és vegyél egy tesztet. Az a biztos. Lehet, hogy a stressz, idegeskedés vagy az időjárás zavart be a képbe, de lehet, hogy egy hibás óvszer.
2010. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát akkor ha felkel a kiscsaj megyünk a patikába.
2010. jún. 30. 10:07
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen pár hónapja. miután abba hagytam a szoptatást. kb. 47 napra jött meg. elmentem dokihoz ciszta nem volt, csak a hormonok miatt késett.
2010. jún. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem most volt hasonló. Amióta először megjött, mint az atomóra 28 naponta reggel megjött. Ez így volt 4-szer, de most legutóbb 35 nap telt el és tök ideges voltam, hogy mi a fene van, remélem nem vagyok terhes megint. :)

Vettem egy tesztet, negatív lett és estére megjött.

8 hós a kislányom, még fél évet várnánk a tesóval

Lehet, hogy neked is csak szórakozik a ciklusod, de jobb tesztelni, mint örlődni. Én nem bírtam volna 43 napig, az tuti. :)

2010. jún. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!