Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babával hogyan...

6 hónapos babával hogyan oldjátok meg ha buszoznotok kell vagy messzebbre menni? Tápszeres baba.

Figyelt kérdés
Faluban lakom ahol csak bolt van. Az orvosi rendelő a kövi városban van, ami 10 perc busszal, viszont a buszok általában óránként járnak. Eddig autóval jártunk de párom munkahelyet váltott így nem tudom megoldani máshogy. Dévény tornász hoz is vinni kellene a picit, ami 40 perces buszozást és ki tudja mennyi gyaloglást jelent. Ti hogy oldanátok/oldjátok meg? Ja és a ráadás hogy a pici ordít a babakocsiban, már előre félek hogy a buszozásra hogy fog reagálni. 😪
2019. jan. 26. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felszálltunk a buszra és mentünk. Mi a probléma?
2019. jan. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Mi is faluban laktunk, pár 7-es volt a babám onnantól kezdve heti többször vittem buszon , óránként jár a busz és 30 perc az út. Hamar megszokják,, általában szeretik elringatja őket a babakocsi.
2019. jan. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De az én babóm sír a babakocsiban is. Valamint mivel hosszú az út és ki tudja mennyit kell várni, hogyan etessem meg? Leginkább ezt nem tudom.
2019. jan. 26. 10:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megeteted előtte és viszel forró vizet plusz tápszert külön. Nem egy atomfizika kiötölni. Egy 6 hónapos nem félóránként eszik, hogy olyan bonyolult legyen.
2019. jan. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Termoszban vìz tàpszeradagolóban tápszer, bàrmikor össze tudod kutyulni a cumisüvegben. Ha hosszú az út, viszel 2 üveget is. A babàt legegyszerűbben karikàs kendőben, csatos hordozóban tudod vinni magadon.
2019. jan. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos babának már vihetsz üveges almapürét is, vagy mást, attól függően, hogy hogy álltok a hozzátáplálással. Én mindig babakocsiztam, az enyémek bírták, de kipróbálhatjátok a hordozókendőt is.
2019. jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En forro vizet viszek az uvegben, az uveget melegentartoba rakom, es 2-3 adag tapszer mindig van nalam. Igy kb 3 oran belul ihato meleg a viz.

Ha hosszabb idore megyek el es tobb etetes is lesz, akkor tobb cumisuvegben viszek hutott forralt vizet, az adag kb felet, termoszban pedig forro vizet. Amikor kell, akkor felontom a szukseges mennyisegre es a homerseklete is pont jo lesz, lehet egybol etetni.

Ket hetes koratol napi negy orat vagyunk uton, atszallassal buszozunk.

Ott etetem, ahol epp az ehseg eri. Buszon, menetkozben, buszmegalloban, amig varunk, padon a parkban, vagy ahol le tudok ulni. Teljesen mindegy neki, ha ehes, akkor eszik. Utana visszarakom a babakocsiba es megyunk tovabb.

2019. jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%
Buszozni egyszerűbb hordozva. 6 hónapos már mehet csatosba ami egyszerű is. Keress fel egy tanácsadót és bérelj egyet, hogy kipróbálhasd. Mindent meg lehet oldani csak akarni kell. Én 3 hónapos gyerekkel buszoztam gyógytornászhoz, mert a gyerek nem csak a babakocsiban, de az autóban is ordított. Így maradt a kocsi a garázsban, mi meg buszoztunk. Buszon a babakocsi egyébként is nyűg.
2019. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!