Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi kéne ahhoz, hogy egy 17...

Mi kéne ahhoz, hogy egy 17 hónapos bölcsis kislány és teljes munkaidőben való robotolás mellett szakítsatok a gyermek apjával?

Figyelt kérdés
Egyre inkább úgy érzem, hogy nem vagyok hajlandó életem végéig csendben ülni egy sz..kupac tetején.
2010. jún. 30. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

egyszer betelik a pohár. tűrsz, míg tudsz, és lesz egy pont, amikor kimondod végre: elég. na akkor fogsz elválni.

de nem egészen értem a kérdést, lehet, én vagyok hülye... körülírnád, mi a problémád a férjeddel? különben hasonló cipőben járunk, nekem 3 gyerekem van, még nem dolgzom. csak azon, hogyan lépjek le tőle. és nem én vagyok a szemét, hanem ő.

és beszélgetés vele kizárva, akkor is csinálja ugyanúgy a dolgait.

2010. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5 hós a kisfiam és nekem is vannak kétségeim, hogy egy életreszóló a párommal a kapcsolatunk.
2010. jún. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na,én megtettem,beadtam a válópert.Ez egy kicsit felelőtlenség volt,de nem bírtam tovább.Közben kiderült,hogy nem veszik be bölcsibe a lányom (2 éves),és így munkát sem tudom,hogy hol találok.Most vagy "megbocsájtok" a férjemnek vagy felkopik az állunk.
2010. jún. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13.15-ös vagyok.Te jobb helyzetben vagy,mert van munkád és bölcsibe is sikerült beadnod a kislányod.Nehéz lesz,de a helyedben nem gondolkoznék sokat,ha nem bírod ezt a helyzetet,akkor lépj.Időbeosztással menni fog:)
2010. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!