Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet lábközt patentolható...

Hol lehet lábközt patentolható hálózsákot venni? Létezik egyáltalán ilyen? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
7 hónapos kislányom ugyanis a takarót kb.10 másodpercig tűri meg magán, mivel az oldalán alszik. Éjszaka "vándorol" a kiságyban, így képtelenség őt betakarni. A hálózsákban viszont nem tud oldalra fordulni. Azt olvastam, létezik lábközt patentolható hálózsák. Ez feltételezem, olyan lehet, mint egy rugdalózó.
2010. jún. 30. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ne hálózsákként, hanem pizsamaként keresd. Ezek tulajdonképpen rugdalódzók, csak vastagabb anyagból készülnek. A Brendonos linket azért raktam be, hogy lásd mire gondolok. Én anno egy olcsó pelenkákat áruló helyen vettem ilyen pizsamákat.

2010. jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egy vékony, normál hálózsákban is meg tud fordulni. olyat kell venni ami csak egy vékony anyagból van, olyanból mint bármely poló, vagy body, abban tudnak még járni is. Ha meg lábközt patentosat keresel, akkor miért nem adsz rá egy rugit. Nem értem...
2010. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért ne tudna oldalra fordulni az enyém még 20 hónaposan is azt használta. És igaza van az előttem szólónak akkor adj rá egy rugdalózót és akkor nem kell takaró.
2010. jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a vastag hálózsákot elvittem varrónőhöz és átalakíttattam olyanra, amilyent szerintem Te keresel. Most felül olyan mint egy normál hálózsák, alul viszont lábai vannak.

2010. jún. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az oldalán alszik a babám, egész kiságyat bejárja éjjel, nem zavarja a hálózsák. Lehet kapni polár rugdalózót, használhatod hálózsàk helyett!
2010. jún. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hálózsákot kipróbáltam, nekem NEM tud benne oldalrafordulni a kislányom! :( ezért gondolkodtam el a lábközt patentos megoldáson...
2010. júl. 1. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!