Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gondokra utalhat, ha 11honapos...

Gondokra utalhat, ha 11honapos kisfiam 2 napja megállás nélkül csak "berreg"?

Figyelt kérdés

Brrr szerű hangokat csinál a szájával. Eddig akkor csinálta ha autókkal játszott, mert mutattam neki, amikor toltam hogy brrrrrr... De 2 napja nagyon sokszor csinálja. És alig figyel rám, mi történt vele?

Eddig, ha szóltam odanezett 10bol 8x

Most kB 10bol 5x.

Mondokakra figyel, amikre szokott..

Én ezt olyan furcsának érzem, de lehet h csak azért mert van egy autista kislány ismerősünk aki ugyanezt csinálja csak ő közben forog is hozzá, kitárt karokkal.


2019. febr. 5. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem utal gondokra.Most épp ez tetszik neki ezt csinálja.3 nap múlva rájön, hogy mást is tud és azt fogja non-stop csinálni.Ne aggódj semmi baj vele.
2019. febr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Az enyém 3 napig feszt fütyült, megtanulta, és annyira tetszett neki, hogy egész nap ezt csjnálta. Én meg majd agybajt kaptam már, de tudtam, hogy hamar lecseng, a tesója ugyan így volt anno. Szerintem még korai idegeskedned emiatt. :)
2019. febr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hú de jó. Köszi :=
2019. febr. 5. 10:04
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

Az enyém meg sikìt üveghangon, közben kacag. A berregés múlt héten volt a menő.

Majd ha 6 évesen is berreg indokolatlanul, aggódhatsz! :-)


Amúgy az autizmus tüneteit minden egészséges baba mutatja, csak ők kinövik.

2019. febr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!