Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Árnika névről vélemény?

Árnika névről vélemény?

Figyelt kérdés
Tetszik?
2019. febr. 5. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg sose hallottam rola. Fiu vagy lany?

Nekem komolytalan, becezos.

2019. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős.
2019. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szegény Dzsoni és Árnika.


Nem tudom, olyan szomorú hangzása van. Plussz -ka végződés, ettől becenév szerű.

2019. febr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan növénynév, mint a Jácint, Írisz vagy Ibolya, csak nem olyan gyakori, ezért kicsit bárja a fület.

Őszintén szólva nekem nem tetszik és nem is tudok elvonatkoztatni az Árnika kenőcstől.

2019. febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Nekem alapból nem tetszenek a becézett formájú nevek.
2019. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik.
2019. febr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a Szegény Dzsoni és Árnika, illetve a kenőcs jut eszembe :) Csak hangzásra tetszene, de valami elfogadottabbat választanék helyette, pl. a Boróka vagy a Katica viszonylag gyakori már az ovis korosztályban, de a Viola vagy a Hanga is hasonló stílus, csak kicsit komolyabb.
2019. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Először, mikor meghallottam, azt hittem , fiúnév, és az Arnold becézése.

Anyámnak ismerőse újságolta, mikor talán évek múltán találkoztak, hogy képzelje, megszületett a 4. gyereke. És akkor mondja a nevét; és akkor Volt mégegy keresztneve; az is ilyen jellegű volt; és akkor anya mondta, hogy nem akarja őt a világért se megbántani, de fiú, vagy lány a gyerek. És akkor mondta , hogy fiú. A másik keresztnevét a gyereknek korábban már láttam a naptárban, és meg voltam győződve róla, hogy fiú név.

2019. febr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*Jaj, bocsánat; elírtam; tehát azt mondta, hogy lány
2019. febr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*Szal az Árnika az egyik keresztneve a kiscsajnak, meg van még neki egy másik is; ami meg teljesen fiús név; még az "Arnold becézésénél" is fiúsabb hatása van. Ilyen nagyon kemény, határozottan férfias név az, de az is lány név.
2019. febr. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!