Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az Ábel...

Mi a véleményetek az Ábel névről? Mennyire gyakori?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a név, de nem szeretnék túl gyakori nevet adni... Továbbá ha esetleg tudtok olyan nevet az Ádámon kívül, amit lehet Ádi-nak becézni annak is örülök!

2019. febr. 4. 21:07
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
49%
De miiéééért?!
2019. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
48%
olyan mint a kábel :/
2019. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
37%
De jót röhögtem köszi 1es és 2es 😂 amugy nem tetszik a név bocsi :/
2019. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
Nekem tul lanyos. Nem csunya amugy, de nem adnam. Az Adam inkabb. Benne volt nalunk a nyertek kozott, de lanyunk lett.
2019. febr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem nem rossz🙂 Csak a reklámban szereplő kisfiú jut mindenkinek eszébe róla. De egy idő után úgyis lecseng.

Mi a Sára nevet szerettük volna adni a lányunknak,de elkezdték nyomatni az Auchanos reklámot,ahol így hívták a kislányt és utána már nem is tetszett. De azt már nem is adják a tv-ben.

2019. febr. 5. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
Nekem korábban tetszett, de nem ment az apuka vezetéknevéhez úgy igazán és 'a reklám' is nagyon sokat rontott a megítélésén (számomra). Nem tudom, nagyon fontos-e a becézése, de az Áront a mai napig szépnek tartom.
2019. febr. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
13%
Hiába pontoztál le, megkérdezted hogy mi a véleményünk a nevrol, en meg irtam hogy nem tetszik. Vagy csak az van itt felpontozva akinek szinten tetszik? 🤔
2019. febr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem pontoztam le senkinek sem a válaszát, mert (ahogy te magad is írtad) véleményeket kérdeztem. További szép napot!
2019. febr. 6. 20:35
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Nekem tetszik a név. A reklámot pár éven belül úgyis elfelejtik. Gúnyolódni pedig amúgyis lehet bármilyen néven. Ilyen alapon ne nevezd a gyereket Annának mert kanna, ne nevezd Jóskának mert sóska, ne nevezd Emesének mert köszönjük emese.
2019. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%
Az Ádel,Ádin neveket lehet Ádinak becèzni!
2019. febr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!