Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet látogatni az...

Mikortól lehet látogatni az újszülöttet a kórházból hazatérve?

Figyelt kérdés

2019. febr. 5. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a szülőktől, hogy mikor mehetsz babalátogatóba.

Lehet h azt mondja 1 hét múlva, de az is lehet h a 6 hetet szeretné kivárni.

Sokat számít h közeli családtag vagy e, vagy barát, esetleg távolabbi rokon

2019. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
6 hét a gyermek ágy. Előtte nem illik.
2019. febr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az anyja engedi.
2019. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szülőkkel kell megbeszélni és ők eldöntik mikor szeretnének látogatót fogadni. Pl az is lehet, hogy semmikor, mert nem kell nekik a nyakukba a vendéglátói szerep is egy újszülött mellé. Majd ők megmondják hogyan alkalmas nekik.
2019. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel most influenza szezon van szerintem 6 hét minimum.

De valóban a szülők döntenek.

2019. febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a szülők engedik
2019. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát felénk (fejer megye) mindenki totál influenzás vagy egyéb felsoleguti virustol szenved... Ha most lenne pici babám tuti azt mondanám hogy a közvetlen segítségemen kívül (ha van) senki se jojjon. A baba is elkaphatja, nekem is igen rosszul esett volna jó kis influenza gyerekagyasan
2019. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Norman Bates ***** válasza:
100%
Nekunk marcius vegen szuletett a babank es voltak akik mar szules utani 3-4. napon felbukkantak... mi is jobban orultunk volna, ha szolnak elore.
2019. febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szüleim és tesómék aznap jöttek, mikor haza jöttünk, anyósom, sógornőmék és a dédi 1 héttel később. Októberi és áprilisi gyerekek, senki nem volt beteg, senki nem várt puccparádét és mindenkinek örültünk.


A nagyobb pl. a bátyámon aludt el 20 perc masszív üvöltés után. Édesek voltak.


A kisebbet anyósom akkor 1x tudta megdajkálni, mert a születése előtt 20 nappal diagnosztizáltak nála agydaganatot és a kezelésektől soha nem érezte annyira a karját, hogy meg merje fogni. (8 hónappal később meghalt)


A barátok, rokonok 2-3 hét után jöttek, nekik is örültünk.

A kicsivel pont 2 hetesen egy kb. 30 fős ballagási ebéden is részt vettünk. Ő volt a sztár:)

2019. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én tavasszal szültem, nem csináltam ügyet belőle, hogy "na akkor mostantól hozzánk 2 hónapig senki be nem teszi a lábát"... Már másnap, mikor hazamentünk a kórházból, jöttek a barátnőim, meg unokatesómék is. Sokmindent úgysem tudnak még ilyenkor a babával kezdeni, megnézik a kiságyban, babafészekben, megjegyzik szerintük kire hasonlít, utána meg úgyis a szülőkkel vannak a látogatók.


Szóval én mondtam, hogy másnaptól simán jöhetnek, csak előtte szóljanak, hogy otthon legyünk. De más meg 6 hétig a nagyszülőknek se akarja megmutatni, mert "gyerekágy van". Szóval változó.

2019. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!