Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba herpesz mivel kenjem?

Baba herpesz mivel kenjem?

Figyelt kérdés
Kisbabám 5 hónapos kijött fent a száján valami, én herpesznek gondolom, mivel gyógyíthatom meg neki?
2019. febr. 9. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megmutatnám azért orvosnak. Még igen pici. Esetleg a patikában megmutatnám és ott tanácsot kérnék mit ajánlanak, ők szerintem jobban tudják mint a GYIK közösség.
2019. febr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Rendben. Ez ennyire veszélyes? Most olvastam utána...

Nem vagyok biztos benne, hogy az.

Meg hogy mitől. Mi nem vagyunk herpeszesek, sőt én soha nem is voltam.

2019. febr. 9. 10:44
 3/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálok képet küldeni róla
2019. febr. 9. 10:51
 4/8 A kérdező kommentje:
2019. febr. 9. 10:55
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem tűnik herpesznek, inkább mintha durván kiszáradt volna. Az ajakherpesz szerintem minden esetben hólyagos, jól látható, semmivel nem összekeverhető.

Kiszáradásnak tűnik, esetleg a tejallergia okozta bőrszárazságnak, lehet, hogy a hideg csípte ki a bőrét.

Szerintem nem kell fejveszte orvoshoz rohannod vele. Bekenném kezdetben neogranormonnal vagy valamilyen babaolajjal. De nyilván nem vagyok orvos, fenntartom a tévedés jogát.

2019. febr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az jó ötlet, hogy a patikában megmutatod, szombat délelőtt van, a gyógyszertárak szombaton 1-2 óráig nyitva vannak.
2019. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igen igazad lehet, már nincs is ott a "hámlás" már csak egy kis pirosság. Bocsánat de nagyon paramami vagyok 😅😞
2019. febr. 9. 12:27
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem herpesz
2019. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!