Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mászás közben az mindig a...

Mászás közben az mindig a jobb lábát kinyújtva és oldalra kitéveve mászik a babám . Találkoztatok már ilyen esettel?

Figyelt kérdés
2019. febr. 11. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Az sosem jó, ha a nagy mozgások nem szabályosan történnek. Mióta mászik? Ha nem rég akkor lehet, h még nem találta meg a technikát. Ha már egy ideje mászik, sőt stabilan mászik csak így oldalazva akkor mutasd meg egy Dévényesnek.
2019. febr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Féloldalasan kúszot egyik kezét használta .Aztán elkezdet mászni szépen és kb 1 hónapja csinálja eszt ,azt is észre vettem hosszabb távon rendesen mászik úgy gondoltam ez egy felvett szokás nála hogy kiteszi a lábát oldalra .
2019. febr. 11. 23:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiacskám is ezt csinálta, mikor "sietett" valahová. Ő is a jobb làbát dobálta oldalra. Màs eltèrést nem mutatott a mozgása, mindent viszonylag korán kezdett. Azért kértem egy időpontot a Dévénybe, akkor volt kb. 9 hónapos.(7 hónapos korában állt fel, nem sokkal utána már bútorok mellett lèpegetett, mászni kèsőbb tanult meg) Ingyen megnézték, nem talált a hölgy semmi eltérést, azt mondta, valószínűleg rossz szokás. Annyit mutatott, hogy hogy gyakorolhatunk otthon:hátulról fogjuk mászás közben a bokáját, màszunk utána és így nem engedjük, hogy kifelé fordítsa a lábát. Többet nem kellett menni. Magától elhagyta ezt az oldalazást. Ha gondolod, és tudod, vidd el, te is egnyugodsz és egítenek, ha gond van.
2019. febr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!