Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen étrend kiegészítő...

Milyen étrend kiegészítő készítményt ajánlanátok egy olyan . Közepesen intenzív edzés mellé, amely segít még az izomtömeg növelésében is? (Koleszos vagyok és a menzai koszt nem fedezi a szénhidrát és fehérje szükségleteimet. Bővebben : lent! )

Figyelt kérdés

Otthonrol hozok ojan 2 napra elég csirkét ,rizst ,párolt zöldségeket , de ez szerintem a rendes fejlődéshez nem elég.

Naponta iszok kb fél liter zsírszegény tejet még a menza retek mellé.. :/

Tudnátok ötleteket adni?

(1 honapja kezdtem rendszeresen ,heti 4 alkalommal járok)


2011. jan. 8. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Valami tömegnövelő kellene, Jumbo, esetleg BSN True mass, amit a pénztárcád enged :)

A tejet hangyagolnám a helyedben...

2011. jan. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ahha értem :D

de hogyha veszek mondjuk egy 4 kilós JUMBO-t akkor az meddig jo mert itt: [link] az áll hogy egy adag 200 gram szoval az akkor nekem csak 20 napig elég?

(Még nem használtam ilyen cuccost szoval nem vágom az ilyeneket :))

2011. jan. 8. 19:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Jumbo helyett szerintem MHP Up Your Mass. Vagy házilag gyártott hajdina vagy zab turmix.
2011. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!