Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megszárítottam a kisfiam...

Megszárítottam a kisfiam eldobható úszópelusát, ráadhatom újra?

Figyelt kérdés

Kaki természetesen nem volt benne,a pisit nem tudom,mert ugye átázik teljesen,de csak az itthoni medencébe használjuk neki.Szerintetek nem gond,ha újra felhasználom?Látszólag ugyanúgy néz ki.

Köszönöm a válaszokat.


2010. júl. 1. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
otthon próbáld ki hogy nedvszivó maradt-e aztán ha igen szerintem igy megoldhatod az újrahasznositásukat.
2010. júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan add rá. Mi pelus nélkül pancsizunk itthon, volt már hogy belekakált, de gyorsan cseréltünk vizet és kész. Bocsi, eltértem a tárgytól:)
2010. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia!Én otthon nem is adnék rá.A pisi igy is bele megy,a kakilást meg észrevennéd.
2010. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ráadhatod újra :))) Így is,úgyis átázik, csupán a kakit tartja bent. Egyébként itthon én se adok pelenkát a lányomra a pancsoláshoz.
2010. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a telken nem adok a kislányomra úszópelust, úgyis látom, ha nyomni akar, kiszedem és kakil. :)

Amúgy nyugodtan megszáríthatod és azt adhatok újra. Mi nemrág voltunk Kehidán 4 napig és 2 db úszópelust használtam el. Délelőtt 1-et, délután 1-et és másnap újra azokat adtam rá kiszáradva. Semmi baja nem volt, tök jól bírta a strapát, nem is látszott rajta, hogy már használva volt. Amúgy is kiengedi a pisit, csak a kakit tartja bent.

2010. júl. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat,akkor holnap újra próbálom.Azért adok rá egyébként,mert sok víz megy bele,nagy a medencéje és ha belekakil,akkor inkább egy pelust dobok ki,mint 300 l vizet:)

Erre a pisi dologra kíváncsi voltam mit írtok,mert számomra érthetetlen volt,hogy a víz bemegy,de a pisi nem jön ki belőle:)Na persze...

Még egyszer köszönöm a válaszokat.

2010. júl. 1. 19:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!