Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babám nem akar ülni?

10 hónapos babám nem akar ülni?

Figyelt kérdés
A védőnő azt mondta ha továbbra sem akar ülni fel kell keresni szakembert. A kislányom már mászik, kapaszkodva lepeget és amúgy nagyon ügyes,de ülni nem tud még? Szerintetek ez baj? Tapasztalatok?
2019. febr. 18. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a védőnő azt mondta, hogy vidd szakemberhez akkor vidd.O már látott sok babát,tudja miért mondja.Ha itt páran azt mondják arctalanul ismeretlenül tudás nélkül, hogy semmi gond, akkor az téged megnyugtatja?
2019. febr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 9,5 hónaposan még nem tudott. Mászni se mászott. Nálunk mondjuk mindenki legyintett, hogy ráér. Mi inkább elvittük, magán gyermekneurológus, korai fejlesztő, dévény torna. Kiderült, hogy izomprobléma, 4 hét alatt gyönyörűen rendbehozták, most lesz 11 hónapos és mászik, ül, felül, bútorok mellett feláll. Szerintem nézesd meg. Inkább feleslegesen, mintsem valami gond legyen.
2019. febr. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Persze mindenképp elviszem ha szükséges, csak tapasztalatokra voltam kíváncsi hogy másnál volt e ilyen hogy mászik, fel áll és mégsem ül nem megnyugtatast vártam :)
2019. febr. 19. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!