Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hetes kisbabám olyan...

14 hetes kisbabám olyan ijedten néz, mikor valakit meglát nagyra mereszti a szemét, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egyébként “normál” állapotban is nagy szemei vannak de néha - főleg ha új arcot lát-olyan nagyra mereszti a szemét nem tudom ez normális-e. Jövő hét végén megyünk 3hónapos státuszra akkor megkérdem a dokit de addig is érdekelne csinált-e valakinek ilyet a babája?
2019. febr. 18. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ugyan ez volt nagyra nyitotta a szemèt ijedten nèzett akkor ö 4 hónapos volt a gyerek orvos elküldött minket fejlödès neurologushoz, csinàlt neki koponya agyi uh-t. Minden rendben talàlt azt mondta elnövi 1 èves koràra. Most 6 ès fél hónapos és màr semmi tünete nincs.
2019. febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszi, ezek szerint azert jobb ha neurologus is latja..bar a dokira is “igy” nezett szerintem de nem szolt, en is gondoltam majd kinovi de mar kezd aggasztani miert csinalja.Koszi a valaszt!
2019. febr. 18. 20:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elöször nekem sem szólt, utànna mondta hogy figyelte folyamatosan csak engem nem akart megilyeszteni. De nàlatok is biztos minden rendben van. Nagyon szivesen 😊
2019. febr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Meg csak annyi, azt nem mondta mite utalhat, minek lehet a tunete?
2019. febr. 18. 20:17
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Vizfejüsëg egyik tünete illetve valami oknàl fogva nagy a nyomàs az agyban. Nekünk ezt mondta. De ha fejkörfogata rendesen nö szerintem nincs okod aggódni.
2019. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Remelem nalunk is csak egy rossz szokas, nagyon koszonom a valaszt es jo egeszseget kivanok! :)
2019. febr. 18. 21:10
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 3 hónapos, szintén igy néz ha meglát pl engem, de amint megszólalok, elkezd nevetni. Szerintem ilyenkor csak meglepődik, legalábbis olyan arcot vág :)
2019. febr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vízfejű! Csak már meg tudja különböztetni az arcokat egymástól. Egyszerűen meglepődik.
2019. febr. 19. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta hogy vizfejü, csak anyuka kèrdezte hogy nekünk mit mondott az orvos,ès leirtam..
2019. febr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Még nem voltunk dokinál, de egyre kevesebbszer csinálja-tényleg csak csodálkozhat sztem,főleg h új arcoknál csinálja főként :)
2019. febr. 24. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!