Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira elegem van már, hogy...

Annyira elegem van már, hogy a férjem mindenkire mereszti a szemét. Vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Nos, már nagyon hosszú ideje érlelődik bennem, de ma nyakába zúdítottam sérelmeim. Jó értem én, hogy csak nézi, de mikor már másnak is feltűnik, hogy folyton a nők s.ggét bámulja, az már szerintem nem normális, és valamilyen szinten megalázottnak érzem magam. Ráadásul egy helyen dolgozunk, és ott is állandóan valaki hátsóján legelteti a szemét. Tehát abszolút nem érdekli, hogy esetleg épp mellette állok, vagy ülök. Ma például szinte észre sem vette, hogy felé közeledek, annyira elfoglalt volt egy popó bámulásával. Én sose voltam féltékeny, ő pedig mindig mondja mennyire szeret, és sosem csalna meg, de ez engem nagyon zavar, sajnos ma eléggé leordítottam érte, de már kicsit megbántam, elvégre engem szeret, és velem jön haza mindennap, de ... titeket nem zavarna?
2013. febr. 20. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Nos én alapból annak a híve vagyok, hogy nézni szabad és biztos vagyok benne, hogy a párom is megnéz egy két csinos nőt, meg van amikor úgy jön haza, hogy volt két szöszi a buliban, fel akarták őt csípni(na ja, kell egy kicsit legyezgetnie magának a hiúságát :)). DE előttem soha nem teszi! Ez szörnyen megalázó. Meg persze, megyünk az utcán és lát egy szép lányt, aki jön velünk szembe, akkor nem látom merre néz, biztos megnézi a lányt, de igazából nem veszem észre. Ha mondjuk utána fordulna, akkor azt igen...

Ne bánd meg, hogy kiabáltál vele, mert teljesen jogos. És én vérig lennék sértve ha nem vesz észre engem mert egy másik csaj seggével van elfoglalva..

2013. febr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Én így látom: Ha én nem vagyok ott nézze meg a csinos nőket, mit bánom én, férfiból van, és a férfiak szeretnek bámészkodni. Elvégre nekünk nők is felfigyelünk a jó pasikra( csak általában sokkal diszkrétebben). Ha viszont mellettem feltűnően seggeket bámulna, az valóban megalázó! Ennyi erővel utána is fütyülhetne, kb. ugyanolyan prosztóság. Nem tudom hogy esne a férjednek ha azon kapná magát, hogy Te ugyanezt csinálnád pasikkal, vagy ami még jobb ha a hímtagjukat próbálnád kifürkészni mennyire látszik a naciban...

Arra, hogy leordítottad, nem tudok mit mondani, Te tudod, hogy szoktátok a konfliktusaitokat rendezni, de érthető, ha ideges voltál a dolog miatt.

2013. febr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*Elvégre mi nők is felfigyelünk a jó pasikra. (az a nekünk szó nem értem mit keresett ott, biztos a fáradtság miatt írtam el :) )
2013. febr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Én is úgy tartom, hogy azért van szeme hogy nézzen, de ne akkor amikor én is ott vagyok. Az már bunkóság!
2013. febr. 21. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt szokták mondani, hogy a vacsorához ott jön meg az étvágy. Lehet, hogy gusztálja a nőket, de veled él. Akkor verd a palávert, ha megcsalt, addig ne.
2013. febr. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Én azért nem örülnék neki, már régen leordítottam volna a fejét, és ne neked legyen bűntudatod.

Biztos hogy mindenki megnézi az embereket legyen az férfi vagy nő, de ez akkora kreténség hogy bámulja a nők s.eggét. Miért van erre szükség? A munkahelyeden meg jól kiröhögnek téged, hogy a férjed meg csorgatja a nyálát. Azt hiszed ha te látod más nem látja? Igazából jól megaláz ezzel a viselkedéssel. Szerintem előbb utóbb majd meg is csal.Szóval hiába mondjátok hogy nézni szabad, de nem szoktam más férfiakat mustrálni mert engem a férjem érdekel, és ha egy másik pasast meg is nézek akkor sem meresztgetem a szemem és főleg nem a közös munkahelyünkön. Én a helyedben már rég visszaadtam volna a kölcsönt. Mikor ott van a férjed akkor add vissza neki a kölcsönt, kíváncsi lennék neki hogy esne. Amúgy az meg gyenge érv hogy este veled megy haza, lehet szex közben a kolléganő hátsó felére gondol.

2013. febr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Én úgy gondolom, hogy vakságot nyilván nem fogad senki, azonban mindent módjával illik csinálni. Nyilván vegye észre a csinos popót vagy egyáltalán a csinos nőt, de az, hogy feltűnően bámulja valaki, főleg a párja jelenlétében, az igenis bántó és megalázó. Az, hogy leordítottad a fejét, valószínűleg annak köszönhető, hogy már elég régóta gyűlik benned a harag. Engem is zavarna.
2013. febr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4%

Azért nem mindegy, hogy a férfi hogyan bámulja meg a nőket. Nyilván hűséget fogadott, nem vakságot, de azért az enyhe túlzás, hogy gondolatban minden formásabb egyént megfektet.

Itt nem a puszta bámészkodás a probléma, hanem az, hogy közben le is játszódnak bizonyos dolgok az agyában. Ez viszont számomra megbocsájthatatlan.

2013. febr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon zavarna, ha a munkahelyünkön mindenki látná, hogy csorog a nyála. Leginkább az zavarna, ha rám meg sose nézne úgy. Persze a munkatársak ezt is látnák...
2013. febr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!