Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenka kérdés? Most 4-es...

Pelenka kérdés? Most 4-es liberót használjuk,8300 gramm és 75 centi a fiam. Nagyon meg vagyok vele elégedve, soha nem volt baleset. Holnaptól a tescoban lesz 4000-ért 106 darabos huggies premium, ezt jó árnak gondolom.

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne,hogy használ -e valaki ilyet kb. ekkora gyereknek,milyen minőségű,gumis -e a dereke,van -e olyan jó,mint a liberó.Előre is köszönöm.
2010. júl. 1. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt majd a babád fogja eldönteni.

Nekünk csak a libero jön be.

Mi is kipróbáltuk a huggiest, de belebüdösödött a pisi, el se használtam a csomagot, ment ajándékba másnak.

Én nem vennék a helyedben, ha a libero tuti befutó.

2010. júl. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam a Huggiest, még az elején. Nekünk sem jött be, marad a libero.
2010. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk jó volt a huggies pelus.

2010. júl. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is bevált a Huggies,használtuk minden méretben és meg voltam vele elégedve.
2010. júl. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is liberot használtunk eddig, de mostanság nagyon bevált a huggies is.
2010. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kisfiam félévesen 75 centi és 9 kiló.

Mi Liberó pártiak vagyunk, jelenleg a 4es méretet használja. De a múltkor vettem Huggiest, maxi plus méretben, és kínszenvedés ráadni:( alacsony az ülepe:(

2010. júl. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. júl. 2. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!