Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan es mit játszotok 3-4...

Hogyan es mit játszotok 3-4 hós babátokkal?

Figyelt kérdés
Nálunk 5 verzió van.1. Az ágyában jól elvan a zenélő forgóval hason is háton is.( még nem magától fordul) 2.Hanyatt játszószőnyegben a lelógó játekokkal 3. Hanyatt a kanapén,földön úgy,hogy mi beszélgetünk vele,énekelek neki, 4.és u.ez hason, körberakom a játékaival a földön.5. Pihenőszékben van úgy beszélgetünk/éneklés+ lelógó játékok. Ezen kívül minden nap sétálunk kint, és a lakásban körbeviszem. Ti mit csináltok ezeken kívül? Ti is hagyjátok néha h " egyedül" játszon ha jól elvan? Szóval,hogy nem beszéltek hozza 0-24ben?

2019. febr. 21. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Persze hagyom, nem kell szorakoztatni folyamatosan.

Mi emelett jatszos csoportba, baba uszasra, baratnokhoz megyunk, ezek heti 4-5 alkalom.

2019. febr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ezt akartam kiírni. 😀

Mi szinte ugyan azt amit te kérdező. És néha bűntudatom, van hogy ennél többet is megtehetnék, de egyszerűen semmi más nem jut most eszembe. Az első válasz alapján ezek szerint lehetne még mit kitalálni. De szoktam hagyni amúgy magától játszani főleg pihenőszékben. Olyankor szoktam csinálni az ebédet. Ha megunja, akkor kiveszem és megyünk a szőnyegre.

2019. febr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Babahinta, es arra a DM-es szamaras babakocsira akaszthato jatszos bigyo, illetve Fisher price dzsungeles jatszoszonyeg, ezek olyan negyed orara kotik le kulon-kulon altalaban, napi tobbszor. Jatek helyett o nagyon szeretett nezelodni a hordozokendobol, igy en sokat setaltam, vagy csinaltam a hazi munkat, mikozben ram volt korltve, o meg csendben nezegetett kozben.
2019. febr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ilyen pici baba mit csinál a játszós csoportban? Én is gondolkodtam a ringató nevű foglalkozáson, meg van ilyesmi német nyelven is. Én kicsit félek h ezeket a foglalkozásokat végigsírná..pedig nem sírós egyeltalán,csak ha elfárad,de akkor beletelik vagy 20 percbe is néha mire lenyugszik.
2019. febr. 21. 10:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Közösségbe szerintem még mi sem tudnánk menni. Mi legalábbis még nem mehetnénk. Enyém sem sírós, de nagyon hamar megun dolgokat. Ezért nekünk ez még szóba sem jöhet. Egyes! Megírod mit szoktatok csinálni a játszós csopiban? Engem is érdekel
2019. febr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!