Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit foglalkoztok egy nap...

Mennyit foglalkoztok egy nap a babátokkal? Mit játszotok vele? Mennyi idős?

Figyelt kérdés
Leírnátok a napirendet?Koszi elore is!
2017. dec. 31. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

3 hetes, nappal kb 2, éjjel 4 óránként eszik. Délután 5-6 körül általában ébren van a következő evésig, ilyenkor dumálok neki, sétálunk a nappaliban (imádja a karácsonyfát nézegetni). Az utóbbi pár napban kezdik érdekelni a színes tárgyak, elnézelődik a játszószőnyegen és a zenélő forgóját is szívesen nézegeti. Ilyenkor mindig beszélek vagy énekelek neki.


Alig várom, hogy többet legyen éber, imádok vele lenni. :)

2018. jan. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

1 éves, napi 2-3 órát játszunk, mert amúgy egyedül elvan a játékokkal. Szerel, pakol, könyvet “olvas”.

Együtt eszünk és sokat sétálunk. Ha jó idő van akkor játszótér.

Imád fürdeni és zenét hallani - arra táncol.

2018. jan. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

7 honapos :)

6-kor kel, tisztaba teszem, atoltoztetem, megetetem. Utana kavezok, fesulkodok, sminkelek, atoltozok. Csak egy pici sminket szoktam feltenni pl szempillaspiral, szajfeny. Megfozok aztan rendet rakok a konyhaban majd megetetem (tizorai). Rendrakas kozben beinditok egy mosast is. 9-tol 10-ig kint vagyunk az udvaron aztan bent jatszunk delig ill rendet rakok a ket szobaban, a furdoben. 12-ben alszik 2 orat ilyenkor en is alszok vele aztan 5-ig, 6-ig jatek. Kukucsozunk, mondokazunk, olvasok neki, relax zenet hallgatunk, lovagol a labamon, forog, tolatgat, jatszunk a jatekaival :) 5-kor furdes, torna, eves, 6-kor alvas. 6 utan is szoktam pakolaszni pl kiteregetek, felmosok es 8-tol pihenunk. :)

2018. jan. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, mindenkit felpontoztam! Azért tettem fel a kérdést mert a 7 hónapos lányom nem igényli a közös játékot, mindent egyedül akar felfedezni. Persze egész nap beszélek hozzá és ez tetszik neki, de elgondolkodtam, hogy ez nem kevés? Kb fel-haromnegyed ora hosszát játszom vele egy nap osszesen, mellé leülve, a nap többi részében viszem magammal a lakásban, ahova megyek, pl ha takarítok, és mondom neki hogy mi történik, meg beszélgetek vele.Ez nem kevés? Szó szerint egész nap beszélek hozzá, ez meglátszik rajta mert szavakat mond tudatosan. Esetleg van ötletetek mivel szórakoztathatnám? Mondókázok vele, konyvet olvasok neki, döcögtetem a térdemen, de ezen kivül nincs más ötletem.
2018. jan. 1. 23:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem elég ;)

Ő még pici baba. Azt szeretik, ha hallják a hangunkat.

Az se baj, ha egyedül játszik, fejlődik ez által. Az én kislányom pl olyan ügyes már, hogy a teát magától issza, a kukit v almát szintén magától rágcsálja, van formabedobós játéka, bele tudja helyezni a formát, a zenegépén nyomkodja a gombokat és nagyokat sikongat, mikor elkezdi énekelni, hogy "öt sütiforma". Leszedegeti a bugyijaimat, eltört már egy poharat, egy tányért meg egy ketchupos dobozt.

2018. jan. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!