Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » K-vitamin kérdés?

K-vitamin kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tegnap lett a babám 2 hetes. Anyatejes, de néha adok neki tápit éjszaka, mikor még éhes szoptatás után.


Kórházból csak tápszer receptet kaptunk, most olvastam utána a K-vitaminnak..

A gyermekorvoshoz csak kedden megyünk először, de most kétségbe estem kicsit, mert eddig senki nem világosított fel a vitaminokról, és nem is kapott, csak bent a kórházban az első adagot.



2019. febr. 23. 15:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%

Hogyhogy nem ment ki az orvos? Kötelessége.

1 hetesen kellett volna a következő adagot megkapnia, majd 1 hónaposan...

2019. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Csak a védőnő jött ki egyedül az első nap, és csodálkoztam is,mert úgy tudtam együtt jönnek, az a szokás.


Nekem kell vinnem a babát az első "tanácsadásra" kedden.


Borzalmasan érzem most magam, ebből lehet baj????

2019. febr. 23. 15:28
 3/26 anonim ***** válasza:
55%
Mi a korhàzban kaptuk utànna csak 1 hónaposan ilettve mèg több az anyatej mint a tâpszer addig havi egyszer. Ugy hogy ebböl biztos nem lesz baj
2019. febr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondták,illetve a zárón is az van,hogy kizárólagos anyatejes táplálásnál kell adni. (Mi csak tápszeresek vagyunk sajnos)
2019. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
4, nekünk meg azt, hogy addig, míg a tápszer nem haladja meg az anyatej mennyiségét.
2019. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

A zárón az áll, hogy k vitamint megkapta, következő 1 hetes korában, majd amíg 50%-nál több az anyatej, havi 1 alkalom.


Ezért sem értem, miért nem kaptunk, és a védőnő sem mondott semmit. :(

2019. febr. 23. 15:59
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Szülés előtt nem voltál az orvosnál? A többség már akkor kiadja a recepteket félig kitöltötten, pont hogy egyből ki tudd váltani.
2019. febr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Majd kedden felírja az orvos. Mi ebből a tanulság (minden bántás nélkül írom)? A gyereked és az ő egészsége senkit nem fog érdekelni rajtad (és a családon) kívül. Mindenre neked kell figyelni, utánajárni. Mindenki mosni fogja kezeit, hiszen rajta volt a zárón, hogy 1 hetesen kell, tehát megkaptad a felvilágosítást.
2019. febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó ez nagyon ott van. Így van a kutyát nem fogja érdekelni a gyereked vagy az egészsége, neked kell észben tartanod mindig mindent. Nem fognak szólni legközelebb sem hogy kell a K illetve D vitamin is szerintem első naptól. De nagyon régen volt újszülött a fiam. Akkor napi 1 csepp D vitamin, K vitamin meg heti egy ampulla-eszerint ez mar változott, lehet D vitamin is.
2019. febr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
62%

Tényleg nem rosszindulatból és rémisztgetésképp, de most tárgyalják egy baba halálesetét, aki azért halt meg mert nem kapott K vitamint. Szóval nem viccből kell adni és nagy bajt okozhat a nem adása.

Én mindenképpen felhívnék egy kórházat, ügyeletet és megkérdeznék egy orvost. Ha ő azt mondja ráér keddig a dolog, akkor ráér. Ha meg nem ér rá, kórházban, rendelőbeb adnak neked egy ampullát. És akkor megnyugodhatsz te is, releváns választ kapsz illetékestől.

2019. febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!