Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hónapos baba mellett...

Hat hónapos baba mellett mennyi idő jut magatokra? Jártok tornázni, fodrászhoz, barátnőzni, stb?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi a kislányommal járunk baba-mama tornára és ringatóra. Egy héten 3-szor meg lefektetés után, lemegyek edzeni, akkor a férjem már otthon van és vigyázz a lányunkra. Szerencsés vagyok, mert van a társasházunkban konditerem, így meg tudom oldani.

Fodrászhoz 6 hetente járok, barátnőim meg hol hozzánk jönnek vagy mi megyünk hozzájuk a lányommal.

Ez a menet kb a lányom 5 hónapos korától van, most 8 hónapos.

2010. júl. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nincsenek barátnőim, csak régi osztálytársak és munkatársak.

Őket leköti a saját dolguk.

A család kicsi és nem tart össze.

Külföldre járkálunk a saját családommal gyerek+apa+anya.

Itthon is kirándulunk és ennyi.

Fodrász? Ritkán.

2010. júl. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szinte semennyi:) Barátnők oké,de tornázni?!

Tornázok én vele eleget:)

Ja és bocs de mi még csak 5 hósak vagyunk.

2010. júl. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igaz az én kislányom még csak 5 hónapos, de remélem nem baj, ha válaszolok!

Tornázni nem járok, mert még szoptatok.

Barátnőzni ritkán, de sajnos megváltozott a barátnőmmel a kapcsolatom mióta meglett a pici...

Fodrászhoz, kozmetikushoz, minden hónapban elmegyek egyszer!

Sajnos sok időm nem marad magamra... a pici lányom nagyon igényli, hogy foglalkozzak vele, egyedül max. 20 percet van el! A férjem is igényli, ugye... Akkor ott a házimunka (mosás, főzés, mosogatás, vasalás, takarítás, porszívózás stb.)

2010. júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

09:46-os vagyok!

A családunk nagy és mindig visszük magunkkal névnapra, szülinapra, ballagásra stb. Összetartó a családunk!

Sajnos a munkatársakban és a barátnőben nagyot csalódtam, mert ígérgetik jönnek, hívnak telefonon..de semmi, mintha semmit se jelentettem volna nekik!

2010. júl. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
* barátnőmben
2010. júl. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem lenne időm, mert apa tud vigyázni a picire (műszakban dolgozik, így van amikor napközben van itthon,éjjel meg meló). A barátnők viszont nem érnek rá. Suliba vannak vagy dolgoznak. Esténként szoktunk talizni. A baráti körünkkel közösen talizunk hétvégente (ők dolgoznak).

Fodrászhoz én nem szeretek járni, kb 3 havonta megyek, festve itthon van.

5 hósak vagyunk

2010. júl. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én a kisfiam 5 hónapos kora óta tornázgatok itthon, szerencsére a tejre úgy látom, nincsen hatással. Túl sok idő nem jut magamra nekem sem, de azért igyekszem "valahogy kinézni" mire hazaér a férjem, nem mintha ő fontosnak tartaná, csak én érzem úgy, hogy erre is szükség van. Én bevallom, mielőtt megszületett a baba, azt hittem, hogy én aztán mindent be tudok majd illeszteni baba mellett az életembe. Ugyanúgy járunk majd mindenhová, tanulok, sportokok, stb. Aha, persze.
2010. júl. 2. 09:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, Én is ilyen optimista voltam, és idő volt megtanulni megszervezni az életet babával, hogy jusson idő dolgokra, amiket szeretnék, de messze nem jut annyi, mint előtte. Ez nem azt jelenti, hogy nem tudok magammal foglalkozni, csak azt vettem észre, hogy ha magamról van szó, akkor kapkodok, mindent sokkal gyorsabban csinálok, mint eddig. A végeredmény okés, csak rohanva. De már megszoktam, és igazából rájöttem, hogy végülis azért van ez most így, mert különben lelkiiseret furdalásom lenne, ha a babámtól venném el az időt. Pl.: korábban simán elszórakoztam reggelente a készülődéssel (felkelés, teázás, zuhanyzás/fogmosás/esetleg hajmosás, öltözés, haj/arc rendberakás stb.) 1-1,5 órát. Érdekes módon, ugyanezt meg tudom oldani fél óra alatt is ma már, és a végeredmény ugyanaz. :-))
2010. júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja (11:19), még annyi szerencsém is van, hogy Apa imád a lányával lenni, tökéletesen ellátja, ugyanúgy, ahogy Én. Szóval, el tudok menni fodrászhoz (6 hetente kb.), kozmetikushoz, ha szeretnék, tornázni meg lusta vagyok (úgy levett a szoptatás, hogy jobb, ha nem is fokozom), barátnőzni is szoktam, babával és nélküle is, szóval, nincs okom panaszra. Persze, sokkal kevesebb idő jut magamra, szorosabb az időbeosztásom, de lassacskán megtanultam így is élni, és szervezni a mindennapokat.
2010. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!