Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vágtátok le a baba...

Mikor vágtátok le a baba haját először, és fodrászhoz vittétek, vagy esetleg otthon géppel? Kisfiam van, arra gondoltam, hogy majd apa ölébe ültetem, és levágom neki géppel. Persze majd csak a nyáron.

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Én otthon, géppel, mikor már bután nézett ki. Egyedül, zuhanyba állva. Asszem fél évesen.
2010. febr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is otthon nyírtam meg a lányomat, de csak ollóval, hogy ne lógjon a szemébe meg a nyakába. Asszem 9-9,5 hónapos volt.
2010. febr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én négy hónaposan vágtam le géppel, mert már nagyon hosszú volt a babahaja, hátul meg szinte kopasz volt.Egy szava sem volt, az apja ölében volt..A Keresztfiam egy éves, neki is levágtam, de neki már nem tetszett annyira.Nem sírt, de izgett-mozgott.

/Z/

2010. febr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fiamat 1éves korában vittem el a fodrászomhoz, hogy alul kicsit vágja le ahaát, mert kezdett a nyakába nőni.

A kicsi 11 hónapos, de neki nincs annyi haja, hogy a közeljövőben vágni kelljen,

2010. febr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előző

szegény foamnak 2,5 korában levágtam géppel ahaját, szegény bbagyon gáz volt , ahogy kinézett, azóta se vágom neki:-((

Elvittem fodrászhoz, most meg már nagy ált. az apjával ját hajat vágatni, főleg hogy úszni is jár.

2010. febr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5 hónaposan ölemben ült az apja vágta ollóval.

2 hónap múlva már géppel vágtuk le. eleinte sírt egy kicsit, de most már nem. igaz már 2 éves.

A mai napig mi vágjuk neki.

2010. febr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

8 hónapos volt a fiam, mikor először levágtam neki, először ollóval rövidre nyírom, aztán géppel végig megyek rajta. Hátul meg próbálom nagyfiúsra, lépcsőzetesen :)

Az etetőszékben ül, mert nekünk csak este van itthon az apja, és rám mindig hétköznap jön, h le kell vágni a gyerek haját. :)

Most másfél éves, eddig 3* vágtam neki.

Az elsőt a koszmó miatt csináltam, mert mondta a védőnő, h mivel nagyon sűrű haja van, esélyem sincs az olajozással, és kapargatással, mert nem szellőzik rendesen a fejbőr.

3 hete vágtam utoljára, már nem maradt meg nyugton, kapkodta a fejét, ami nagyon aranyos volt, h megmutattam utána magát a tükörben, és a fejéhez kapott, közben nagyon csodálkozott :)

2010. febr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!