Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 fok körül miben van a baba...

15 fok körül miben van a baba kint (hordozókendőben)?

Figyelt kérdés

3 hónapos babáról van szó. Hosszú ujjú body, zokni, plüss rugdalozó, rá nadrág és sapka elég lehet? 3 rétegben melegítené a testét a hordozókendő, csak a feje és lábai lennének kint (térdtől lefele).

Első baba :)



2019. febr. 26. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Egy pulcsit én adnék még rá. Vagy gatyát ne, és kapjon polár overált. Én úgy szoktam, hogy hosszú body, melegítő naci, pulcsi a babára, és közös pulóver. Meg persze sapi, kiscipő.
2019. febr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez soknak tűnik. 15 fok kellemes tavaszi idő. Benti ruha + sapka bőven elég a kendő alá. Ne feledd, hogy te is melegíted.
2019. febr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is még egy pulcsi mehet rá, vagy ha van egy bő felsőd, azt rágombolod.

Nekem ez vált be, hogy van egy nagyobb mellényem, és ha hűvös van, vagy fúj a szél, akkor összehúzom magunkon. (Elől hordozom.)

Tavasszal még gyorsan megváltozhat az idő, elég, ha elbújik a nap vagy feltámad a szél.

2019. febr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor talp nélküli overált adok rá ( vékonyabb, nem téli.. Télen erre rámegy a télikabátja is ha akarom)

Harisnya hosszú body van alatta



Plusz nem mindegy, hogy februári 15 fok vagy nyári

Hogy napon és a széllel mennyire mozdul el a hőérzet

2019. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!