Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esti etetés előtt vagy után...

Esti etetés előtt vagy után fürdetitek a babátokat? Ha előtte akkor elalszik az evésnél. Ha utána akkor meg felbüfizi egy kiscsit az ételt! Most melyik mellett döntsek?

Figyelt kérdés
2008. nov. 9. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Pár hetesen evés előtt fürdettem, mert bealudt a cicin, de most már két evés között fürdik, mivel este fele már nem alszik hosszút. Ezt neked kell kitapasztalni, melyik jobb a babának, mert ha kibírja, szerintem megfürdetheted evés előtt.

2008. nov. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Esti etetés előtt fürdünk. Nekünk nem volt jó, hogy kaja után fürödtünk, mert megnyomtuk a pociját, felbüfizte a tejcsit.

Üdv.

2008. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én etetés utá 1órával fürdetek,mert akkorra már alaposan megbüfizik és még nem éhes.Csináltam már úgy is,hogy etetés elött fürdetek,de mindig ordítva öltöztattem,olyan türelmetlen volt-mert tudta mi következik.

Próbáld ki(ezt is,azt is),mindenkinek más modszer válik be.

Jó babázást!12hetes kislány anyukája

2008. nov. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és nem baj ha etetés után mondjuk egy órával fürcsiztetek és a babámat ezért ébreztem fel?7 hetesek vagyunk
2008. nov. 9. 17:07
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Semmiképpen ne keltsed fel ha már alszik. Én születése óta etetés előtt fürdetem meg a babát. Nagyon szereti a pancsit. De előfordult már olyan is, hogy pl: hétkor pancsizunk és nyolc félkilenckor eszünk. Ez nálunk is változó.
2008. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Míg kisebb volt a baba, mi furdés után ettunk, volt egy napirendunk, így kb tudtuk, mikor lesz éhes és aszerint volt a furdés. Most már 7hónapos, nagyon aktív, 9 után alszik el, így eszunk, és utána kb egy mikor már látom,hogy álmos, megyunk furdeni és utána rogton bealszik, még fordult elo, hogy bukott volna.
2008. nov. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!16:58-as válaszoló vagyok.Ha bealszik kaja után semmiképp nem keltsd fel fürdetni.Várd meg míg magától ébred és ha nem kér azonnal enni,megfürdetheted.Én nem merem ezt megcsinálni mert a fürcsit végivigyorogja(farkas éhesen is),de amikor kikerül a vízből,kisírja tüdejét míg felöltöztetem(pedig sietek).Azért csinálom így mert általában 1óra az amiután már nem bukik,nem jön vissza semmi,kicsit "leülepedett" a kajcsi a pocakban.:-)
2008. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!