Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adhatok kislányom...

Mikor adhatok kislányom kezébe ételdarabokat hogy majszolja?

Figyelt kérdés
Pl.: banán (ami könnyen puhul), répa (ami jó kemény), alma.
2010. júl. 2. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor, ha már tud rágni, de legalább 2-2 foga van alul felül....
2010. júl. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mért nem főtt répát adsz neki,a keményből könnyen letörhet pici darab,és az nem lenne túl jó!Én lányomnak akkor adtam amikor alul kijött 2 foga,7 hós volt.
2010. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6 hónaposan mikor már ült adtam babapiskótát, egy foga sem volt, a nyàlától szépen megpuhult elnyammogta. Banánt nem szerette csak turmixoltava, ahogy csuszos volt mindig le akart neki szaladni és öklendezett tőle, most 15 hónapos nem eszi meg most sem. Almát 10 hónaposan kapott, de egészben csak úgy kellett tetszett neki, igaz sokat nem evett belőle de szépen elrágcsálta. Pufi/ puffasztott kukorica 7 hónaposan, imádja mai napi.
2010. júl. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt mondjak ha a babad erdeklodik a kajcsi utan a kezebe veszi es nem csak jatszik vele, de a szajaba is teszi, akkor kesz az evesre. Itt Angliaban lehet kapni valamit aminek van egy kis muanyag foggoja es a vegen egy halos kis zsakocska. Ha ebben van a kaja a picik elmajszolgatjak, es a halo megakadalyozza hogy nagyobb darabot nyeljenek le veletlenul. Nezz korul hatha otthon is arusitanak valami ilyesmit.
2010. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!