Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapban mennyit költesz...

Egy hónapban mennyit költesz a gyerekeidre, mit szoktál venni nekik leginkább?

Figyelt kérdés
2019. márc. 2. 02:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
51%

Annyira változó..

Februárban csak a betegségére költöttem 24eftot...


Gyümölcsök, amiket miatta veszünk. Mi is eszünk, de kevesebbet. Nem tudom összeg szerint, legyen 7000ft plusz.


Tavaszi ruhák.Sajnos az őszit kinőtte. :D Még ha használtan is veszem, a cipővel együtt(ami új) lesz 20eft.De sztem több: kell zokni, alsógatya, nadrág, póló.


Oviba egyelőre csak csoportpenzt kell fizetni. Az 1000ft.


Nasi havi 2000ft pluszba.


Játékot akkor kap ha látok valami értelmeset neki. Pl. Most kapott 2 társast, mert akciós volt és szerettem volna ezeket már régebben. Ez volt 5000ft összesen.


Februárban volt a kocsonyafesztivál, vagyis már nem annak hívják. Na mindegy, ott elment 5000ft kb. Körhinta, kisvonat, kürtős kalács.. stb.


Szóval az összeg minden hónapban változó. Januárban nem kapott játékot, és nem kellett ennyit gyógyszerre, ruhára költeni.


Márciusban ugye a ruhák lesznek nagyobb összeg. Program...dínókiallitasra tervezek menni, ez is miatta kiadás, magam miatt nem mennék.

2019. márc. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Én nem nagyon szoktam számolni, 2 gyerekem van. Pelenka ilyesmik 30.000 egy hónapban. Kaja az több de nem tudom. Játékot is sűrűn veszek ruhát épp ami kell.
2019. márc. 3. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!