Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kelnek kevesebbszer a...

Mikor kelnek kevesebbszer a babák éjszaka?

Figyelt kérdés

3 hetes a babám, éjszaka 3-4x vagy többször kel enni. Mikor csökken olyan 1-2 alkalomra a kelés?

Nyilván mindenkinél más, de az átlagára gondolok. Legyszives extrém eseteket ne írjatok (az enyém egy éves és még 6x kel...)az érdekel, h átlagban mikor jön el az idő, hogy max 1-2x kel.


2019. márc. 2. 09:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
És tudom h kérted h ne írjam.. De Nemtudom mitol jobb neked ha csak olyan ir akinek kva jó alvó gyereke van. :)
2019. márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Na jó akkor van remény, h hamarosan átáll. Bár tudom, h semmi sem biztos.... :-/

Fiam most ha 8-9 körül leteszem akkor kel 11-kor, aztán 2 körül, aztán 4-5 között. Ami a legnagyobb baj, h hajnalban valamiért nem alszik vissza. Egyébként is ahogy megyünk bele az éjszakába, egyre nyugtalanabb. Nagyon kicsinal az éjszakázás. :( valószínűleg faj már hajnalban kissé a pocakja. Remelem h megoldódik hat hetes korra, mert egyébként nem nagyon hasfajos.

2019. márc. 2. 11:44
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem azt kertem, h csak az írjon akinek k....a jó alvó gyereke van. De nem akarom az extrém esetekkel stresszelni magam, mert azért az se átlagos ha egy egy éves olyan sokszor kel. Nyilván nem lehet mindenkire ráhúzni a nagykonyvet, de valahol csak kell legyen benne igazság, ha egyszer megíródott az a nagy könyv....
2019. márc. 2. 11:55
 14/20 anonim ***** válasza:

Persze cserébe nappal nekem alig alszik a kicsi is, max fél órakat, meg delutan van egy 2 orás alvasa a nagy is ilyen volt.


2.válaszolo

2019. márc. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Inkább nappal legyen ébren...
2019. márc. 2. 13:06
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem teljesen úgy van, hogy egy átlagos időben lecsökken a kelések száma. Hanem ahogy írták, X hónap után a babák nagy része kevesebbszer kel, viszont ha növekedési ugrás történik, akkor abban az időszakban megint elkezd többször kelni. Aztán újra és újra így.


Bocs, ha már leírták, nem olvastam végig.

2019. márc. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
23%
A legidősebb közel 1 éves koráig, nagyon sokszor megébredt éjjel, volt hogy óránként. A legkisebb pedig az első napól kezdve átaludta az éjszakákat, szinte teljesen (este 10 körül evett, utána hajnali 5 környékén ébredt általában).
2019. márc. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
13as valaszodra annyit, hogy igenis nagyon sok gyerek 1-2 éves korig rengetegszer kel éjszaka. Én nagyon sokat tudok ilyet.
2019. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Én nem ismerek ilyet. Általában azért egy évesen már csak 1-2x kelnek. Persze más ha fogzik.
2019. márc. 3. 08:15
 20/20 anonim ***** válasza:
Pedig sok ilyen van, 2 kezem kéne h megtudjam számolni hány ilyet tudok.. Olyat is aki 5 évesen is kelt 2x. Elég gyakori.
2019. márc. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!