Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez kólika? Már második éjszaka...

Ez kólika? Már második éjszaka alig alszom. Úgy sajnálom szegényt.

Figyelt kérdés

Eddig is hasfájós volt, de az elmúlt 2 napban nagyon fájt a hasa. Labát húzogatja, nyöszörög, erőlködik és ha épp nem fáj alszik egész nap.

Ez evés egy horror, hisz éhes, sír, bekapja, de már fáj is a hasa és görnyed össze, kiköpi, emiatt még több levegőt nyel.

Kap espumisant, biogaiat és angol vizet, és sokat van a rezgő pihenőben.

Gondoltam rá, hogy veszek neki szélcsövet.

Valamint ebben a 2 napban paradicsomos húsgombócot ettem. Lehet attól rosszabb?


2019. márc. 1. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam nagyon hasfajós volt. Sikítva ordított minden este, egyszer megfejeltem én is paradicsomos húsgombóccal.. Pedig akkor már nagyrészt tápszeres volt, de az kevés tej is még a szokottnál is jobb meggyötörte. Egyébként én akkor (is) egy csepp anyatejet lenyaltam a kezemről, és határozottan savanykás volt.
2019. márc. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha már evés közben is fájdalmai vannak, akkor lehet, hogy reflux. Ha hasfájás akkor a cseppeket felül csak az idő segít...
2019. márc. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elvileg nem lehet a húsgombóctól..


De

Javaslom a colief-et

Bigaia semmit nem ért



Ami használt a "puma lóg a fán póz" meggymagpárnával megfejelve


Csak azzal aludt el 3 hónapos koráig..


Székrekedése is van?


Lányomnak nem volt..

Meg kell szokniuk a bélmozgást, ez bem kellemes


Remélem hamar túl lesztek rajta

2019. márc. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es jól írja


Evés közben is fáj ott más is lehet!

2019. márc. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Biogaia jó. Én nem hagynám el, hisz az egy probiotikum, ártani nem tudsz vele. Mi is azt adtuk +espumisan+Co-laktáz cseppek. Az angol víz nekünk nem vált be. Szélcsövet csak akkor használj ha szorulásos a babád, de anyatejes babánál még az sem gond ha 1hétig nincs széklete. Elvileg az étel nem megy át úgy az anyatejbe hogy az hasfájást okozzon a picinek de azért én is diétáztam szoptatás alatt, szinte semmit nem mertem enni, nehogy ártsak a picinek, el is ment a tejem... Egyél nyugodtan! Tornáztatás, hason hordozás, masszírozás segít de elmulasztani csak az idő fogja. Nagyjából 3 hónapos koráig fog tartani. Szopi közben is már fájhat a hasa a babának, mert beindult az emésztése ahogy elkezded etetni így nem sokkal utánna már érezheti.Mi is számoltuk vissza a napokat. Kitartás!
2019. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt nem irtad mennyi idős a baba. Sok mindentől lehet nem biztos hogy a hasa.
2019. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
El sem hiszed, nálunk három napja ugyan ez...hajnali 4töl kezdödik..forgolodik, nyöszörög. Pedig nappal semmmi, nyugodt, játszik, jol alszik...nem értem miért ilyen..
2019. márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!